96/9/5 - 23:37
شماره مطلب : 10002

دیدار اعضای اتحادیه آذربایجان شرقی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان (96/9/5)

مسئول و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان شرقی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدار و گفتگو کردند
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان شرقی، در نشستی مسئول و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان شرقی، با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدار و گفتگو کردند
مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در این دیدار گفت : همه ی دوران عمر مهم است ولی نوجوانی دورانی ارزشمند ومهمتر از سایر دوران می باشد که  جامعه باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد.
لطیفی با اشاره به جایگاه ویژه جوانان و نوجوانان در فعالیت های فرهنگی جامعه افزود: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یک تشکل فرهنگی موثر در سطح ملی است و رسانه استانی آمادگی دارد پیشنهادات این اتحادیه در جهت برنامه سازی برای نوجوانان را اجرایی کند. 
وی گفت : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با تولید برنامه هایی در سطح نوجوانان همچون برنامه مسجد اوشاقلاری و کوله پشتی در سیما و یاشاسین جوانلیق در رادیو توانسته تا حدودی به نیازهای روحی و روانی جوانان و نوجوانان پرداخت کند. 
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان هم در این دیدار گفت : این تشکل افتخار دارد مانند سازمان صداوسیما زیر نظر مستقیم مقام معظم رهبری فعالیت می کند و  ایشان همواره خواستار توجه بیش از پیش به خیل عظیم دانش آموزان و تقویت روحیه دینی و انقلابی آنها هستند.
محمدزاده ضمن یادآوری افزایش فعالیت دشمنان در جبهه فرهنگی و هدف قرار دادن دانش آموزان افزود: صداوسیما بعنوان خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، خدمات با ارزشی را در این حوزه انجام داده و انتظار ما از صدا و سیما در کنار این اتحادیه و دانش آموزان بودن است. در پایان این دیدار از طرف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان از مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر شد.