96/10/20 - 10:28
شماره مطلب : 10290

مسئول دبیرخانه ششمین دوره جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،مسئول دبیرخانه ششمین دوره جشنواره نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،مسئول دبیرخانه ششمین دوره جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب منصوب شد.
متن حکم انتصاب محمد رضا­خانی به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای  محمد رضا­خانی
مسئول محترم اتحادیه استان زنجان

سلام علیکم؛
انجمن­های اسلامی دانش آموزان، مراکز تجمع مومنانه زبدگانی است که خود را مخاطب ندای وحیانی«عَلَیکُم اَنفُسَکُم» یافته­اند و با درک عمیق از مفهوم «ِاصبِروا وَ صابِروا وَ رابِطوا»، حضور در تشکیلاتی مبتنی بر تقوای فردی و جمعی را به عنوان راه دستیابی به فلاح و رستگاری، برگزیده­اند؛ راهی متبرک به قدوم هزاران شهید دانش ­آموزی که با اشاره­ ولی و راهبر خود، رفتند تا رسیدند.
اکنون که پرچمداران انجمن­های اسلامی، مدال افسری جنگ نرم را از حضرت امام خامنه­ای(مدظله العالی)دریافت کرده­اند، بایستی با تأسی از شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برای پیشبرد اهداف گران­مایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم بردارند و برای ترویج فرهنگ ناب امام روح الله(قدَّس الله نفسه الزکیه)،
با روحیه استکبارستیزی حرکت نمایند.
نمایشگاه­های دانش­آموزی مدرسه انقلاب، تبلوری از همت دانش ­آموزان برای جریان­سازی، نیروسازی و تقویت و تعمیق تفکر انقلابی در فضای مدرسه می­باشد. لذا در راستای تقویت و تحکیم این جوشش مقدس انقلابی، ضمن تشکر از زحمات بی­شائبه و ارزشمند اتحادیه به موجب این حکم، جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان «مسئول دبیرخانه ششمین دوره جشنواره نمایشگاه­های دانش آموزی مدرسه انقلاب» منصوب می­نمایم.
امیدوارم با اهتمام همیشگی در پیگیری امورات مربوطه، و با اتکال به لایزال احدیت و توسل به حضرات آل الله (علیهم صلوات الله) مایه رشد و توسعه این جریان مبارک باشید (ان شاءالله).