96/10/24 - 17:59
شماره مطلب : 10304

نشست فصلی مسئولین شهرستان ها و رابطین خواهر اتحادیه استان قزوین(96/10/24)

نشست فصلی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین با حضور مربیان، مسئولین اتحادیه شهرستان ها و رابطین خواهر شهرستان های استان و با محوریت بیان گزارش عملکرد و تبیین برنامه های "دهه مبارک فجر" برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین، در این نشست که در دفتر اتحادیه استان برگزار شد، محمدرضا فلاح مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین، مسئولین اتحادیه شهرستان های تاکستان، بوئین زهرا، آبیک، البرز و رابطین خواهر اتحادیه شهرستان ها حضور داشتند.
در این نشست محمدرضا فلاح مسئول اتحادیه استان ضمن تشریح برنامه های اتحادیه در دهه مبارک فجر پرداخت بر برگزاری هر چه باشکوه تر نمایشگاه های مدرسه انقلاب در سطح مدارس استان تاکید کردند.
این مسئول، اولویت برنامه های دهه فجر اتحادیه را استفاده از دانش آموزان انجمنی دانست و برگزاری برنامه ها براساس خلاقیت دانش آموزان را خواستار شد.
فلاح افزود: همکاران عزیز می بایست ضمن تقویت فعالیت های اتحادیه در زمینه های مختلف کاری، با همتی مضاعف در این عرصه فرهنگی قدم بردارید.
در ادامه وی به بیان روایتی از امام صادق(ع) پرداخت و گفت: از امام صادق عليه السلام روايت شده که حضرت مسيح عليه السلام فرمود: کسي که اندوهش زياد باشد، بدنش بيمار گردد؛ کسي که بدخو باشد، خود را معذب سازد؛ کسي که پرگو باشد، لغزش و غلطش بسيار مي شود؛ کسي که دروغ بسيار گويد، بها و زيبايي اش برود و کسي که با مردم درافتد و با آنها نزاع کند، مروتش از بين رود».
گفتنی است در بخش ابتدایی این نشست، حاضرین ضمن بیان گزارش عملکرد برنامه های فصل پاییز 96، تشریح برنامه های دهه مبارک فجر اتحادیه شهرستان ها نقطه نظرات و دغدغه‌هایشان را مطرح کردند.
تصاویر