96/11/3 - 16:06
شماره مطلب : 10374

برگزاری نشست هم‌اندیشی دبیرکل جبهه عفاف و حجاب با مدیران ارشد اتحادیه

نشست هم‌اندیشی بين دبیرکل جبهه عفاف و حجاب با مدیران ارشد اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در محل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،جلسه هم‌اندیشی بين دبیرکل جبهه عفاف و حجاب و مدیران ارشد اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان روز سه شنبه سوم بهمن با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دعایی دبیرکل جبهه عفاف و حجاب و لطفعلی زاده  دستیار دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و جمعی ازمدیران  این اتحادیه برگزار شد.
حجت‌الاسلام دعایی در این جلسه با تأکید بر اهمیت گسترش همکاری‌های مشترک بین بنیاد و انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: شناسایی مؤسسات فرهنگی مختلف در سطح جامعه و عضویت در این سازمان، شناسایی و معرفی ۱۵ هزار اثر فرهنگی در پروژه رصدنمای ملی، تربیت مبلغان به صورت تخصصی در حوزه علمیه و فضای دانشگاه‌ها  از جمله این برنامه‌ها در این جبهه است.
وی گفت: خروجی همکاری‌های بین جبهه عفاف و حجاب و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان منجر به ارائه راهکارهای عملیاتی برای افزایش فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی در زمینه عفاف و حجاب  در بین دانش آموزان می شود.
در ادامه این جلسه رضاخانی مسئول اتحادیه زنجان و سایر معاونین دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان هریک  به تشریح فعالیت‌های حوزه دانش آموزی و موضوعات مرتبط با فعالیت‌های تربیتی در این حوزه‌ها پرداختندو بر لزوم استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای این نهاد انقلابی تاکید شد .
همچنین بحث و تبادل‌نظر بین مدیران ارشد اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان ودبیرکل جبهه عفاف و حجاب  انجام شد و مقرر شد برگزاری جلسات مشترک با حضور مسئولان دو نهاد برای انعقاد تفاهم نامه میان  این نهاد انقلابی ادامه پیدا کند.