96/12/21 - 12:12
شماره مطلب : 10699

نشست مسئول اتحادیه استان لرستان با مدیر کل آموزش و پرورش استان (96/12/21)

مسئول اتحادیه و مدیر اجرایی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان لرستان با مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان لرستان و معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل استان دیدار و گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در روز یکشنبه ، مورخه 20، اسفند 96، مسئول و مدیر اجرایی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان استان با مدیر کل  و معاونت پرورشی اداره کل اموزش و پرورش  لرستان دیدار نمودند. در این دیدار که معاونت پرورشی اداره کل اموزش و پرورش هم حضور داشت، سید سجاد راستخانه گزارشی را در خصوص فعالیت های اتحادیه خصوصا برنامه های دهه فجر 96 ارائه نمود و همچنین در خصوص اشنایی با  فعالیت های جدید موسسه علمی اینده سازان نکاتی را مطرح نمود.
 و خواستار حمایت مدیر کل محترم از انجمن های اسلامی و  تقدیر  از مدیران و معلمانی که در دهه فجر با  انجمن های اسلامی همکاری داشته اند شد.
در این دیدار، جناب  اقای موسوی ، مدیر کل محترم اموزش و پرورش استان نیز، ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده اتحادیه ، دستور  تقدیر از تعداد 70نفر ا.ز معلمان و مدیران مدارس را که اتحادیه معرفی نموده ، با اهدا تقدیر نامه و در صورت تامین اعتبار اهدا جوایز را  دادند.