96/12/21 - 12:34
شماره مطلب : 10700

دیدار انجمنی های استان کردستان با نماینده ولی فقیه در استان(96/12/21)

مسئول، معاونان و دانش آموزان منتخب عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار و گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان مسئولین استانی و شهرستانی این استان به همراه انجمنی های  منتخب دختر و پسر روز شنبه مورخ   1396/12/19 با حضور در دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان با حجت الاسلام و المسلمین حسینی شاهرودی نماینده محترم ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری دانش آموز شروع گردید احمدیان مسئول اتحادیه استان با اشاره  به فرمایشات مقام معظم رهبری که اتحادیه را تشکلی امین نامیدند ابراز امیدواری نمود که این مقام محترم نگاه ویژه تری نسبت به مجموعه اتحادیه استان داشته باشند ایشان همچنین با اشاره به حضور وسیع مسئولین استانی در نمایشگاه های مدرسه  انقلاب برگزار شده در استان و محتوای انتخابی کم نظیر برای روایت گری توسط دانش آموزان ، این موضوع را نشان دهنده فعالیت گسترده دانش آموزان انجمنی در بحث جنگ نرم عنوان کرد. در این دیدار آقای محمد زاده مسئول اتحادیه شهرستان بانه به نمایندگی از طرف سایر شهرستانهای استان با اشاره به اهداف اتحادیه که در راستای اهداف انقلاب اسلامی می باشد عنوان نمود که متاسفانه  اتحادیه استان با توجه به جذب بالای مربیان و دانش آموزان نخبه ، فاقد کمترین بودجه برای انجام فعالیت های تعهد آور و آموزشی می باشد و نیاز به حمایت های مالی بیشتری دارد هرچند که همه ما متعهد می شویم در انجام فعالیتها و تلاش های خود کوتاهی نکنیم .

محسنی معاونت خواهران استان نیز با تبریک روز  عنوان کرد که اتحادیه به عنوان یک تشکل انقلابی تربیت دختران و همسران آینده را وظیفه خود می داند . ایشان همچنین با اشاره به نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و فعالیت پرتلاش خواهران اتحادیه در بحث جنگ نرم ، به فضای بسیار کوچک واحد خواهران اتحادیه استان اشاره و افزود کار فرهنگی مکان می خواهد همچنین ابراز امیدواری نمود که این مقام محترم  عیدی دختران اتحادیه را در روز زن با تخصیص مکانی مناسب برای فعالیت های انقلابی این دانش آموزان ، کامشان را در عید در عید شیرین کند.  نماینده محترم مقام معظم رهبری نیز با تشکر از مسئول اتحادیه استان که این فرصت را فراهم نمود که با مسئولین و دانش آموزان انجمنی دیدار داشته باشند .

ایشان کار در اتحادیه را کار برای خدا نامید و افزود آنچه برای مادیات و پول باشد از بین می رود ولی کار برای خدا باقی می ماند ، آنکه با اخلاص کار کند اگر هم کم کار کند تاثیرش بیشتر خواهد بود و اجرش هم بیشتر است . فعالیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از برکات امام راحل است . این اتحادیه چه بسیار انسانهایی را که تربیت نموده و به جامعه تحویل داده است و چه انسانهای بزرگواری دراین مدرسه انقلاب تربیت یافته و چه حرکت های عظیمی را شروع نموده اند بطوری که دشمنان شرق و غرب را به گل نشانده اند و  شرق را شکست و به پشت ایران آورد و حال شرق پشتیبان انقلاب است . ایشان افزود اگر مجموعه هایی که نیرو تربیت می کنند حمایت های لازم را داشتند حال توانایی ما بیشتر از این بود ما به این مجموعه هرگونه که توانسته ایم کمک کرده ایم و مضایقه نکرده ایم و نخواهیم کرد چون کار بسیار حساسی است و مخصوصا" اینکه در راس این تشکل هم انسان بسیار فرهیخته ای می باشد .

تصاویر