97/2/8 - 14:12
شماره مطلب : 10818

نخستین جلسه ویژه کادر طلاب اتحادیه استان چهارمحال و بختیاری در سال ۹۷ برگزار شد(97/2/8)

جلسه ویژه کادر طلاب اتحادیه استان با حضور مسئول محترم استان در دفتر اتحادیه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری نخستین جلسه ویژه کادر طلاب اتحادیه استان در سال ۱۳۹۷، با موضوع بررسی وضعیت شهرستان ها، تبیین و تشریح سوره و آیه سال، طرح عضویابی هدفمند، و جشن نیمه شعبان  در دفتر اتحادیه استان برگزار شد.
صمد زاده مسئول اتحادیه استان ضمن تشریح آیه سال و بیان نکات تشکیلاتی افزود ما وظیفه داریم خودمان را مجهز به  ابزار و لوازم لازم برای انجام  یک کار فرهنگی کنیم، کاری که به جهت دانش آموزی بودن آن به مراتب حساس تر و مهمتر است.  
وی افزود برنامه ریزی و تبدیل نقاط ضعف به قوت و همچنین حضور مستمر در مدارس باید جزء اولویت های ما باشد.
در این جلسه مصوبات جلسه قبل بررسی شده و مورد پیگیری قرار گرفت و کادر طلاب به ارائه گزارش وضعیت مناطق و همچنین بیان مشکلات و موانع پرداختند.
در ادامه کادر اتحادیه استان و طلاب نظرات خود را در خصوص نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب و جشنواره مداد کمرنگ ارائه داده و جمع بندی کردن.
همچنین در این جلسه در خصوص ارتباطات و تعاملات اتحادیه با سایر تشکل‌های دانش‌آموزی و نهادهای فرهنگی بایدها و نبایدهای این تعاملات و حفظ استقلال تشکیلاتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بحث و تبادل نظر شد.
در آخر از طلبه وظیفه آقای احسان علیپور و سید مجید صالحی به جهت فعالیت مثمر به ثمرشان در سه بخش شهر کیان، طاقانک و بهرام آباد تقدیر شد.
گفتنی است کادر طلاب وظیفه اتحادیه استان پایان هر ماه به صورت منظم جلسات هم اندیشی و بررسی وضعیت مناطق را با حضور کادر اتحادیه استان برگزار می کنند.

تصاویر