97/2/15 - 14:33
شماره مطلب : 10836

اعلام نتایج ششمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در استان گیلان(97/2/15)

پس از پایان داوری ششمین دوره نمایشگاه‌ های مدرسه انقلاب در استان گیلان، چهار نمایشگاه مدرسه انقلاب این استان به مرحله کشوری راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، داوری این نمایشگاه ها در دو بخش مرکز و شهرستان‌های استان به تفکیک مدارس پسرانه و دخترانه صورت گرفت.
انجمن‌های اسلامی دبیرستان‌های شاهد امام حسین(ع) و صنایع پوشش رشت به ترتیب رتبه های اول و دوم در بخش مدارس پسرانه مرکز استان را کسب کردند.
انجمن‌های اسلامی دبیرستان‌های توحید و آیت الله بهجت(رض) رشت به ترتیب رتبه های اول و دوم در بخش مدارس دخترانه مرکز استان را کسب کردند.
انجمن های اسلامی شاهد امام خمینی(ره) صومعه سرا و خاتم الانبیاء(ص) تالش به ترتیب رتبه های اول و دوم در بخش مدارس پسرانه و انجمن های اسلامی آزادی تالش و کوثر بندرانزلی به ترتیب رتبه های اول و دوم در بخش مدارس دخترانه شهرستان های استان را کسب کردند.
لازم به ذکر است 4 نمایشگاهی که رتبه نخست را کسب کرده اند به مرحله کشوری راه یافتند.
گفتنی است جشنواره کشوری نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب هر ساله به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و با همکاری سایر تشکل های دانش آموزی در مدارس برگزار می گردد.