97/2/22 - 16:20
شماره مطلب : 10859

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاونت خواهران اتحادیه استان خراسان جنوبی(97/2/22)

جلسه مراسم تکریم و معارفه معاونت خواهران اتحادیه استان با حضور مسئول استان خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان جنوبی، جلسه تکریم و معارفه معاونت خواهران استان روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت ماه با حضور مربیان و دانش آموزان خواهر در محل اتحادیه استان برگزار شد.
در ابتدای جلسه معزی فر مسئول اتحادیه استان ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان از زحمات سرکار خانم فلسفی معاونت سابق خواهران اتحادیه استان تقدیر و تشکر کرد. وی با اشاره به این نکته که این جلسه به معنای این نخواهد بود که فردی از مجموعه کم می شود، گفت: در کار فرهنگی جایگاه بسیاری می توان تعریف کرد و با افزوده شدن فردی به مجموعه به قدرت مجموعه افزوده خواهد شد، لذا می توانیم از تجربه و تخصص ایشان استفاده کنیم و کماکان در کنار مجموعه باشند.
وی افزود: در هر مجموعه ای امکان تغییرات وجود دارد و گاهاً تغییرات باتوجه به شرایط لازم است. از آغاز همکاری سرکار خانم فلسفی با مجموعه شاهد تلاش های بی دریغ و شبانه روزی و همچنین حضور پر رنگ ایشان در برنامه ها و ماموریت ها بوده ایم لذا از ایشان که خالصانه در کنار مجموعه بودند تشکر و قدردانی میکنم.
وی در ادامه افزود: برای سرکار خانم کیهان نیز که در حال حاضر به عنوان سرپرست حوزه معاونت خواهران منصوب شده اند، آرزوی موفقیت داریم و ان شاءالله بتوانیم همکاری شایسته ای داشته باشیم. همگی کمک کنند تا افرادی که تازه به مجموعه اضافه شده اند به نحو احسن فعالیت ها را طرح ریزی و به سرانجام مطلوب برسانند.
در ادامه سرکار خانم امیرآبادی عضو قرارگاه ملی به نمایندگی از دانش آموزان خواهر با قرائت متن تقدیر از زحمات و تلاش های سرکار خانم فلسفی در امر تربیت جوانان مومن و انقلابی تقدیر و تشکر کرد.

تصاویر