97/3/7 - 14:55
شماره مطلب : 10884
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

احسان دانش آموزان از داشته های خود به اندازه فعالیت های انقلابی سازندگی دارد

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جمع دانش آموزان و فارغ التحصیلان اتحادیه استان گلستان گفت: احسان دانش آموزان از داشته های خود به اندازه فعالیت های انقلابی سازندگی دارد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان: نشست صمیمی نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با دانش آموزان و فارغ التحصیلان دختر و پسر این اتحادیه در گلستان با حضور "حامد علامتی" دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان کشور، "احسان گوهری راد" مدیرکل آموزش و پرورش استان ، "حسین احمدی" مسئول اتحادیه استان و جمع پرشور دانش آموزان و فارغ التحصیلان در گرگان برگزارشد .
در ابتدای این برنامه یکی از مربیان از عملکرد اتحادیه و فعالیت های دانش آموزان گزارشی ارائه کردند و در ادامه یکی از فارغ التحصیلان در رابطه با چهل سالگی انقلاب به بیان مطالبی پرداختند .
حجت الاسلام "محمد جواد حاج علی اکبری" نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به فعالیت های ابتکاری دانش آموزان گلستان اظهار کرد: طرح ابتکاری دانش آموزان گلستان در قالب سفره داری و " احسان فاطمی" از داشته ها و پول های توجیبی خود به اندازه فعالیت های انقلابی ارزشمند و سازندگی دارد.
وی افزود: خودسازی در دوران نوجوانی، آنها را از گرداب هایی که در دوران جوانی در دانشگاه و یا جاهای دیگر در گیر آن خواهد شد مصون نگه می دارد لذا باید به آن اهتمام داشته باشند .
وی با بیان اینکه همه مدیران و معلمان انقلابی اند اما برخی اولویت های متفاوتی دارند، بیان کرد: مشکلات این افراد به آموزش و پرورش بر می گردد. وظیفه دانش آموزان تقویت انقلابی هاست.
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان یادآورشد: باید در این ایام خزانه قلبتان را از تجربه های معنوی سرشار کنید.
وی ابراز کرد: فهرست از تجربه های شیرین در این ایام تهیه کنید، «نه گفتن به نفس»،« تلاوت قرآن و شنیدن از خداوند » و «معنویت » که حاصل آن تقویت بنیه جهادی می شود .
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در جمع دختران عضو اتحادیه بر هوش معنوی تاکید کرد و گفت: خداوند در بین ماه ها ، ماه مبارک رمضان را خداوند انتخاب کرده از بین قطعه های زمین مسجد را انتخاب کرده است.
وی افزود: خدا وند جمال خودش و کرم خودش را در آیینه ماه مبارک رمضان رونمایی می کند. جامعه بانوان ما از هوش معنوی برخوردارند که به دختران کرامت کرده که از پسران ۶ سال زودتر به تکلیف برسند. در چرخه هستی و چرخه آفرینش یک چراغ خدایی روشن می شود .
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری تصرح کرد: هوش معنوی یک هوش برتر از هوش اجتماعی ،عاطفی و...خیلی بالاتر هست ، یک حس معنوی، یک خط ارتباط با ملکوت هست که با این بهره وری می توانید خیلی سریعتر با فرشته ها ،اولیا خدا ارتباط بر قرار کنید.

تصاویر