97/3/2 - 10:05
شماره مطلب : 10920
در پی جنایات بی رحمانه رژیم صهیونیست

نامه دانش آموزان عضو قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به دانش آموزان فلسطینی

دانش آموزان عضو قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی در نامه ای ضمن اعلام هم دردی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از تمامی دانش آموزان مسلمان در سراسر عالم دعوت کردند که به تا همه ملت ها و دولت های اسلامی مسئله فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، دانش آموزان قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی در نامه ای ضمن اعلام هم دردی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از تمامی دانش آموزان مسلمان در سراسر عالم دعوت کردند که به تا  همه ملت ها و دولت های اسلامی مسئله فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند.
متن نامه دانش آموزان انجمن اسلامی به دانش آموزان فلسطینی به شرح زیر است:
أذن للّذين يقاتلون بأنّهم ظلموا ۚ وإنّ اللَّه على نصْرهمْ لقدير
به نام خالق شب های امنی که بد صفتان ،امنیتش را در هم دریدند 
به نام خالق کودکانی از جنس بهشت ، که جهنمیان نفسشان را بریدند 
به نام خالق مردمان سرزمین فلسطین 
و به نام مقاومت
سلام و درود خداوند بر شهدای بدر. سلام بر خون های پاک ریخته شده در خیبر. سلام بر رگ های بریده شده در عاشورا و سلام بر شهدای اسلام از ابتدا تا کنون
سلام و درود بر قدس و بر مسجدالاقصی، درود بر ملتهای بپا خاسته در مقابل اسرائیل جنایتکار و برشما  همسنگران  مومن و مجاهد فلسطینی که به پیامبر(ص) و حسین(ع) اقتدا نموده و مقاومت پیشه کرده اید. 
خداوند منان در قرآن کریم فرمودند: ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم. شما که دین خداوند را یاری کرده و از قدس قلب تپنده ی جهان اسلام پاسداری میکنید به وعده ی الهی پیروز خواهید شد و این وعده ی خداست و وعده ی خدا تخلف ناپذیر است! 
نوجوانان غیور فلسطینی! ملت ایران در طول سالیان متمادی مبارزه با مستکبرین عالم، دریافته که مقاومت رمز پیروزی است. انقلاب اسلامی ایران و 8 سال جنگ نابرابر ایران گواه این مدعاست. صهیونیسم‌ یک غده ی سرطانی در جهان اسلام است و تنها راه ‌ریشه‌کن ‌کردن‌ این‌غده‌ سرطانی‌ خطرناک‌، مقاومت ‌و مبارزه و ایمان به خد‌است‌. باید برای آزادی قدس از مسلسلهای متکی به ایمان استفاده کرد و بدانید تنها الله اکبر و لا اله الا الله است که می­تواند قدس را نجات دهد.
دانش آموزان عزیز فلسطینی، تاریخ شاهد ستم مستکبرین بوده و ما مردم ایران همچون شما این ستم را کشیده و به خوبی درک می کنیم ناله ی مادرانی را که در غم فقان فرزند چه شب ها که به گریه سحر را به آسمان آوردند ، آری ما دردتان را تجربه کرده ایم. در طول 8 سال جنگ تحمیل شده از سوی قدرت های مستکبر، 36هزار شهید دانش آموز ایرانی فی سبیل الله شهید شده اند و ثمره ی خون آنان پیروزی ملت ایران شد. ما مسلمانان، فرزندان مدرسه‌ای هستیم که در آنجا یاد گرفتیم آزاد زندگی کنیم، ما امنیت را از دشمن التماس و گدایی نمی‌کنیم؛ ما حق خود را با خونهایمان که برای سربلندی نذر شده و بر آزادگی ایستاده است، باز پس می‌گیریم.دانش¬آموزان صبور  فلسطینی ، خدا با ماست و چه اندک گروه های بر حقی که بر خلق عظیمی پیروز شدند.
خواهران و برادران عرب! بدانید که ما مسئله ی فلسطین را طبق دستور ولی امر مسلمین جهان فریضه ی خود دانسته و معتقدیم تا بانگ لا اله الا الله و محمد رسول الله بر تمام جهان طنين نيفکند، مبارزه هست. و تا مبارزه در هر جاي جهان عليه مستکبرين هست ما هستيم. ما از مردم بي پناه فلسطين  در مقابل اسرائيل دفاع مي کنيم. ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیست هاست. تا ما هستیم فلسطین هست؛ مگر مارا بکشند که فلسطین بمیرد. ما برخواهیم خاست و فلسطین را بر نقشه دنیا ترسیم خواهیم کرد.
ما دانش آموزان ایرانی ضمن اعلام هم دردی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین از عموم برادران و خواهران دانش آموزِ مسلمان در کشور های عراق، سوریه، لبنان، ترکیه و تمامی دانش آموزان مسلمان در سراسر عالم دعوت می نماییم که به پاخیزند و موجب بيداري و هشياري شوند تا  همه ملت ها و دولت های اسلامی مسئله فلسطین را در زمره مسائل درجه اول خود بدانند.
بپاخیزید تا دوباره فلسفه ی شهادت را زنده کنیم  و صف های طولانی برای شهادت تشکیل دهیم و انتقام خون هایی که هرگز مشخص نشد به کدامین گناه کشته شده اند را بگیریم. بپاخیزید و  مجدانه و مجاهدانه تلاش کنید تا اسرائیل از صفحه روزگار محو شود. به پاخیزید یاران تا پای در راه نهیم که این راه  رفتنی ست و نه گفتنی ...
نصر من الله و فتح قریب
دانش آموزان عضو قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان