97/3/7 - 13:35
شماره مطلب : 10940

برگزاری نشست فصلی با حضور مسئولین شهرستانهای استان اصفهان(97/3/7)

جلسه نشست فصلی با حضور حجت الاسلام و المسلمین فوقی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مسئولین اتحادیه استان و مسئولین شهرستانها برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان اصفهان در سال جدید با حضور حجت الاسلام و المسلمین فوقی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و مسئولین اتحادیه استان اصفهان به همراه مسئولین شهرستانها و مربیان سراسر استان اصفهان مورخ 03/03/97 در محل اتحادیه استان برگزار شد.
در این نشست که با هدف ارائه گزارش از وضعیت عملکرد شهرستانها و ارائه راهکارهای مدیریتی برگزار شد، ابتدا آقای اولیایی مسئول محترم اتحادیه استان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین با تشریح اهمیت کار تشکیلاتی و برنامه های محوری اتحادیه به ضرورت پیگیری و سرعت بخشیدن به عملکرد شهرستانها تاکید کرد.
در ادامه و با ارتباط تصویری اینترنتی با جناب آقای تاریخی آموزش کاملی در مورد سامانه عقیق و نحوه عملکرد آن به مسئولین شهرستانها و مربیان حاضر ارائه شد. همین طور مشکلات سامانه ای برخی از دانش آموزان و مربیان در همان لحظه برطرف و موانع فعالیت در این سامانه برداشته شد.
پس از بخش آموزشی سامانه عقیق حاضرین از صحبت های حجت الاسلام و المسلمین فوقی بهرمند شدند. ایشان ضمن تشریح و تاکید بر اهمیت معنوی ماه مبارک رمضان و فضیلت های این ماه بر صحبت ها و رهنمودهای حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده محترم ولی فقیه در اتحادیه تاکید کرد. پس از صحبت های حاج آقا فوقی برنامه با اقامه نماز و صرف افطاری ادامه پیدا کرد.
پس از مراسم افطاری مجددا جلسه ای با حضور مسئول استان، مسئولین شهرستانها و مربیان برگزار شد. مسئولین محترم شهرستانها گزارش کاملی از عملکرد خود و وضعیت شهرستانها ارائه کردند.
در پایان آقای النچری معاونت برادران استان با توضیح و تاکید بر اهمیت برنامه های استان و برشمردن وظایف مسئولین شهرستانها بر لزوم تحول در نحوه مدیریت مسئولین شهرستانها و بالا رفتن کارایی شهرستانها تاکید کرد و به تشریح راهکارهای اجرایی لازم پرداخت.

تصاویر