97/3/19 - 09:16
شماره مطلب : 10966

دورهمی صمیمانه پیشکسوتان و فارغ‌التحصیلان التحصیلان اتحادیه استان مرکزی(97/3/19)

نشست دورهمی صمیمانه چهار نسل اتحادیه استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولین برگزار شد

شامگاه جمعه در دورهمی صمیمانه پیشکسوتان و فارغ‌التحصیلان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با حضور صد نفر از چهار نسل فعال در اتحادیه استان ودر راستای گرامیداشت چهلمین سال انقلاب و با هدف ارتباطات بین نسلی پیشکسوتان،فارغ التحصیلان و دانش آموزان در دبیرستان صمصامی بیات برگزار گردید، در این نشست که همچنین حضرت آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و از پیشکسوتان به نام اتحادیه، دکتر علی اکبر کریمی نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند از مجموعه 12 جلدی تاریخ شفاهی استان و اپلیکیشن شهید ایزدپناه از شهدای اتحادیه استان رونمایی شد و ضمن ارائه خاطره هر نسل میهمان سفره کریمانه اطعام افطاری اهل بیت بودند.
دکتر کریمی در این نشست اظهار داشت: شهدای ارزشمندی در اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزی وجود دارند که یادگاران ارزشمندی برای نسل کنونی به جا گذاشته‌اند و این شجره طیبه‌ای که در اتحادیه قرار داده شده کارساز بوده و باید روزبه‌روز رونق پیدا کند.
وی افزود: انقلاب در آستانه ۴۰ سالگی قرار دارد و شرایط کشور هم شرایط خوبی نبوده و نگران کننده است، امروز مایوس کردن مردم و نیروهای انقلاب یک خیانت بزرگی است، اما بی‌تفاوتی و بیخیالی و سردر برف بردن هم درست نیست و باید بدانیم که شرایط سختی را پیش رو داریم.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان انقلاب در استان ۴۰ سالگی انقلاب، تدابیر زیادی برای ضربه زدن به انقلاب پیش گرفتند و اتفاقاتی که رخ می‌دهد همه دارای برنامه‌ریزی است.
کریمی بیان کرد: نیروهای انقلاب باید در شرایط حاضر هوشیارتر از گذشته باشند و مسائل را پیچیده‌تر بنگرند.
وی ادامه داد: امروز در کشور به وضوح شاهدجریان نفوذ هستیم که این جریان وجود دارد و به خوبی هم کار خود را انجام می‌دهد و غیرقابل انکار هم هست.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:طرح تئوری جامعه اسلامی در شرایط کنونی توسط بسیاری از چهره‌های شاخص انقلاب در حال طرح شدن است، استکبار و سلطه جهانی انقلاب اسلامی را به عنوان یک مجموعه‌ای از آموزه‌ها می‌بیند که همه هیبت و سلطه او را به چالش کشیده است.
کریمی خاطرنشان کرد: اگر روحیه انقلابی، تلاش و جهاد برای ترویج آرمان‌ها و حفاظت از انقلاب وجود نداشته باشد در نتیجه بسیاری از داشته‌ها را از دست می‌دهیم و در نتیجه باید در شرایط موجود با آگاهی و بینش تحلیل‌های لازم را انجام دهیم.

تصاویر