97/3/19 - 10:21
شماره مطلب : 10971

گرمای هوا در خروش دانش آموزان روزه دار گلستانی ذوب شد(97/3/19)


اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گلستان در راهپیمایی روز قدس همپای دیگر مردم روزه‌دار کشورمان در راهپیمایی روز قدس حضوری پر شکوه داشتند.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گلستان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گلستان نیز همپای دیگر مردم روزه‌دار کشورمان با حضور در راهپیمایی روز قدس با شعار ما در روز قدس، "اسرائیل بزرگترین تروریسم دنیاست". حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین علیه نسل‌کشی رژیم صهیونیست را نشان دادند.
حسین احمدی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان در حاشیه راهپیمایی روز قدس با بيان اين که روز قدس، روز همبستگی با جهان اسلام در برابر دشمنان است و با حضور در راهپيمايی روز قدس علاوه بر تحقق آرمان  امام راحل(ره)  ثابت کرديم که همچنان در مسير ولايت استوار ايستاده ايم و در برابر هر گونه ظلم و استبداد می ايستيم .
وی به برنامه‌های دانش‌آموزی روز قدس اشاره کرد و گفت: عنوان برنامه " یک دریا مسلمان، جهان بی صهیونیسم" نام دارد، افزود: شعار ما در روز قدس، " اسرائیل بزرگترین تروریسم دنیاست".
وی ادامه داد: پویش دانش‌آموزی "تا نابودی صهیونیسم همچون حلقه‌های زنجیر در کنار هم هستیم" از برنامه‌های ماست که دانش‌آموزان نقاشی‌هایی را در کف دست و صورت انجام می‌دهند و در راهپیمایی شرکت می کنند .
لازم به ذکر است پویش(کمپین) دانش‌آموزی "تا نابودی صهیونیسم همچون حلقه‌های زنجیر در کنار هم هستیم" نیز از برنامه‌های پر مخاطب اتحادیه در این روز بود که اعضای دانش آموزی عهده‌دار آن بودند.
"مهدی چمران" امروز در مراسم روز قدس در گرگان اظهار کرد: روز قدس روز فریاد ملت ها برای آزادی انسان های بیگناه و روزی است که یک دنیا علیه انسان کشی و کودک کشی برمی میخیزند و فریاد برمی آورند که این ظلم را فرود آورند .
وی افزود: بیش از 70 سال است که این رژیم غاصب سرزمین های فلسطین را اشغال کرده و باوحشیانه ترین روش در آن حکومت می کند و برخی از حکومت های مسلمان و غربی هم از آن حمایت می کند .

رئیس سابق شورای شهر تهران تصریح کرد: اسرائیل باظلم و جور استیلا یافت تا با ایجاد ترس منطقه فلسطین را از مسلمانان خالی کنند و حتی تا جنوب لبنان هم آمدند .

وی بیان کرد: در آن زمان کشورهای عربی با ترس رو به افول رفتند و نهضت فلسطین و احزاب چپگرا هم به جایی نرسیدند . و یک وجب هم نتواسندند بگیرندو فلسطینی ها رابه اردن و لبنان آواره کردند .
وی ادامه داد: در آن زمان که بنیانگذار کبیر انقلاب اخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس اعلام کرد برخی از آن تعجب کردند و آن را درست نمی داستند اما از آن روزهرسال انقلاب اسلامی آن را همدل تر و متخد تر زیباتر و با شکوهتر برگزار کرد که نه فقط در کشور های اسلامی بکه در اروپا و امریکا هم انجام می شود .

تصاویر