97/3/20 - 16:15
شماره مطلب : 10981

جلسه هم اندیشی پیرامون همکاری های مشترک معاونت فرهنگی تربیتی برادران و مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم برگزار شد

جلسه هم اندیشی پیرامون همکاری های مشترک معاونت فرهنگی تربیتی برادران و مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم با حضور مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان ، معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و مدیران و کارشناسان این معاونت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جلسه هم اندیشی پیرامون همکاری های مشترک معاونت فرهنگی تربیتی برادران و مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین جلالی، مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم ، مسعود زین العابدین، معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و مدیران و کارشناسان این معاونت برگزار شد.
در این جلسه گزارشی از فعالیت های جاری این معاونت ارائه و محورهای همکاری مشترک در تولید محتوا و پشتیبانی از فعالیت ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 در پایان این جلسه حجت الاسلام و المسلمین جلالی مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم  با اشاره به ظرفیت هایی که منظومه و سیر فکری تربیتی دانش آموز  برای فعالیت های تشکل ایجاد می کند، افزود: پیاده سازی منظومه صرفا به تولید طرح درس و جلسات خیمه معرفت نیست. 107 هدف منظومه زمانی پیاده می شود که در برنامه سازی مورد استفاده قرار گیرد و دفتر مرکزی در این مهم نقش کلیدی دارد.

 

تصاویر