97/3/22 - 14:06
شماره مطلب : 10990

دیدار مسئول اتحادیه استان گیلان با معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش(97/3/22)

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در روز دوشنبه 21 خردادماه 97، با حضور در دفتر معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، یاسر تقوی، در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال جاری، از حمایت های آموزش و پرورش در راستای اجرای این برنامه ها قدردانی کرد.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در ادامه به تشریح برنامه های اوقات فراغت تابستانی اتحادیه استان پرداخت و خاطرنشان کرد: امیدواریم مجموعه آموزش و پرورش همچون گذشته، حمایت های مادی و معنوی خود را از برنامه های طرح اوقات فراغت تابستانی اتحادیه داشته باشد.

جابر اخلاقی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در اتحادیه استان، گفت: برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان همواره از پشتوانه قوی و غنای محتوایی برخوردار است.
اخلاقی حمایت از فعالیت های تشکل های دانش آموزی علی الخصوص اتحادیه را وظیفه آموزش و پرورش دانست و تصریح کرد: حمایت از تشکل های دانش آموزی، یک سرمایه گذاری محسوب می گردد.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه اهمیت و جایگاه انجمن اسلامی در مدارس بر هیچکس پوشیده نیست، افزود: هرچه در توان داریم باید در راستای تقویت این مجموعه کمک کنیم.
وی یکی از نقایص موجود در حوزه تربیتی و فرهنگی را کمبود ابتکار عمل و خلاقیت دانست و ادامه داد: باید امکانات موجود چه در حوزه منابع انسانی و چه حوزه سخت افزاری را با توجه به محوری بودن نقش آموزش و پرورش در حوزه تربیتی، صرف تولید فکر و خلاقیت جهت تقویت ارزشهای اجتماعی با محور دین و نظام اسلامی نمود که تشکل های دانش آموزی علی الخصوص اتحادیه در تحقق این مورد بسیار مؤثر هستند.