97/3/27 - 09:44
شماره مطلب : 11006

راهپیمایی روز جهانی قدس اتحادیه استان اصفهان

اعضا انجمن های اسلامی مدارس و کادر اتحادیه استان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان اصفهان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس، دانش آموزان شهر اصفهان به صورت جمعی با برپایی غرفه و نمایشگاه روز قدس در محل راهپیمایی، ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین بار دیگر فریاد انزجار خود از رژیم قاتل و قاصب اسرائیل را فریاد زدند.
در این برنامه که با عنوان "یک دریا مسلمان، جهان بی صهیونیسم" برگزار شد، جمع کثیری از دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان اصفهان، با شعار "اسرائیل بزرگترین تروریست دنیاست" در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند. این دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف و متنوعی نظیر نوشتن طومار به امضای مردم، برگزاری تریبون آزاد با موضوع "تهدیدات تروریسم" و همچنین راه اندازی پویش دانش آموزی "تا نابودی اسرائیل همچون حلقه های زنجیر در کنار هم هستیم" آرمان فلسطین را بر سر دست گرفتند.
همچنین دست نوشته ها و پوسترهای تبلیغاتی زیادی با موضوع مردم مظلوم فلسطین توسط دانش آموزان در بین مردم توزیع شد. استقبال خوب مردم از فضای غرفه و خلاقیت دانش آموزان سبب شد دانش آموزان اصفهانی در حمایت از مردم فلسطین، برگ زرین دیگری را در کارنامه ی خود رقم زنند.

تصاویر