97/3/27 - 13:16
شماره مطلب : 11010

اتحادیه انجمن های اسلامی به عنوان یک بازوی پرتوانِ جوان و جهادی در کنار آموزش و پرورش است

هشتمین نشست جلسه کادر و شورای معاونین اتحادیه استان با حضور معاونت محترم پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان چهارمحال و بختیاری، نشست مشترک مسئولان اتحادیه استان با معاونت پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش روز سه‌شنبه بیست‌ودوم خردادماه برگزار شد.
در این دیدار، رسولی معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، اتحادیه انجمن های اسلامی را به عنوان یک بازوی پرتوانِ جوان و جهادی در کنار آموزش و پرورش دانست و گفت: معاونت پرورشی آموزش و پرورش به همکاری و حمایت تشکل هایی چون اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان که دغدغه فرهنگی و علمی دارد نیازمند است.
ایشان خاطرنشان کرد برای کار تربیتی باید برنامه ریزی بلند مدت داشت و با نگاه تربیت نسل انقلابی به فعالیت ها نگاه کرد که الحمدالله اتحادیه تشکلی ست که در این راستا حرکت می کند و وظیفه آموزش و پرورش در اختیار گذاشتن ابزارهای لازم برای تحقق این اهداف است.
در ادامه این نشست صمد زاده مسؤل اتحادیه استان به صورت تفصیلی به وضعیت کنونی اتحادیه پرداخت و همچنین برنامه‎های پیش‌روی اتحادیه در تابستان را بیان کرد. مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن ابراز خرسندی و تشکر از حمایت های همیشگی آموزش و پرورش از این تشکل انقلابی خواستار همراه شدن بیش از پیش ادارات شهرستان ها و مناطق با مربیان و مسئولین شهرستانی اتحادیه شد و گفت امیدواریم که ان شالله در تابستان و سال تحصیلی جدید با همکاری مناطق ۱۷ گانه شاهد فعال شدن چشمگیر دفاتر انجمن اسلامی در شهرستان ها باشیم.
سپس معاونان اتحادیه استان گزارش مختصری از فعالیت‌های اتحادیه و برنامه‌های پیش‌روی هر یک از واحدها برای فصل تابستان را بیان و درخواست‌هایی را مطرح کردند.
معاون پرورشی و فرهنگی استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های اتحادیه، نکاتی را جهت تعامل بیشتر با اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان بیان کرد.
گفتنیست در این نشست تصمیماتی نیز برای برگزاری مداوم کانون مادران و پدران دانش آموزان با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی استان اتخاذ شد.

تصاویر