97/4/2 - 10:06
شماره مطلب : 11034

برگزاری اردوی تشکیلاتی - تفریحی طلایه داران فردا استان البرز(97/4/2)

اردوی طلایه داران فردا(۳) بمدت دو روز در کرج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز اردوی تشکیلاتی و تفریحی طلایه داران فردا(۳) از روز چهارشنبه سی ام خرداد ماه باحضور ۱۰۰ نفر از دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی استان البرز به مدت دو روز در آموزشگاه شهید بختیاری در روستای وسیه کرج برگزار شد.

در این اردو برنامه های متنوعی مانند خیمه های معرفت، کوهنوردی، مسابقات علمی،ورزشی ،اشاره به موضوعاتی از قبیل حق الناس، حفاظت از محیط زیست و پرهیز از فحش و بد دهانی و... در قالب استند آپ کمدی توسط مربی و دانش آموز اجرا گردید. بازی گنج در رنج از دیگر آیتم های جدید و مهیج و خلاقانه این اردوی دو روزه بود که در بازی دانش آموزان با جستجو و پیدا کردن نماد های تشکیلاتی اتحادیه به همراه توضیحات آن یعنی(همکلاسی آسمانی،مدادکم رنگ،انجمن برتر و...)در نهایت به پرچم مقدس هئیت انصارالمهدی عج میرسیدند، که استقبال خوبی هم از این برنامه شد.
کارگاه "ما می توانیم..." توسط معاون فرهنگی برادران استان فریدونی برپا شد که ایشان به استقلال طلبی ،اعتماد به نفس و لذت بردن از آن در برابر دشمن و جبهه جنگ نرم اشاره داشتند و در مقابل وابسته بودن را چیزی جز ذلت ندانستند.

تصاویر