97/4/19 - 14:30
شماره مطلب : 11094
از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان

حکم مسئول اتحادیه استان خراسان رضوی تمدید شد

دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان حکم مسئول اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان استان خراسان رضوی را به مدت یک سال تمدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‎الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان، حامدعلامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان حکم مسئولیت  سید قاسم حوائجی را به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان استان خراسان رضوی  را به مدت یک سال تمدید کرد.

متن حکم مسئول اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان استان خراسان رضوی به شرح زیرمی‌باشد:

برادر ارجمند جناب آقای سید قاسم حوائجی

سلام علیکم؛​
انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مراکز تجمع مومنانه‌ی زبدگانی است که خود را مخاطب ندای وحیانی قرآن یافته‌اند و حضور درتشکیلاتی مبتنی بر تقوای فردی و جمعی را به عنوان راهِ دستیابی به چکادِ فلاح و رستگاری برگزیده‌اند. راهی متبرک به قدوم هزاران شهید دانش‌آموزی که با اشاره‌ی ولی و راهبر خود، رفتند تا رسیدند.
پشتیبانی ستادی از چنین تشکلی، افتخاری بزرگ و فرصتی مغتنم است که به‌ مربیِ عامل، خلاق و مبتکری نیاز دارد که بر دل‌ها مدیریت نماید و به پشتوانه‌ی دو ویژگی بارز قلیل‌المئونه و کثیرالمعونه بودن، با سرمایه‌ی بی‌بدیلِ شناختِ عمیق از میل و نیاز و مصلحتِ مخاطب، به خدمت خالصانه و توأم با شرح‌صدر و شکیبایی بپردازد.
نظربه‌اینکه شایستگی‌های جنابعالی برای نقش‌آفرینی در میدان موصوف، بهترین گزینه را برای سپردن امانتی گرانسنگ، پیش‌رو قرار داده است، با توکل بر خدا و توسل به حضرات معصومین (علیهم صلوات الله)، حکم شما را به‌عنوان مسئول اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خراسان رضوی به مدت یک سال تمدید می‌نمایم.
انتظار می‌رود با رویکرد تقویت ظرفیت کارشناسی در استان، استفاده از قدرت الگوسازی به‌عنوان بهترین روش تبلیغی و ترویجی، توسعه‌ی برنامه‌سازی خلاقانه، ذیل برنامه‌های محوری، تقویت قرارگاه‌های جنبش دانش‌آموزی و اعتلای نظام ارتباطات درون و برون تشکیلاتی و اهتمام به موارد پیوست را مورد توجه قرار دهید.
همچنین مقتضی است، بر اساس مأموریت اتحادیه مبنی بر نیروسازی تشکیلاتی، نسبت به آماده­سازی نخبگان و تربیت یافتگان تشکل جهت مسئولیت­های خطیر آینده با ظرفیت استفاده در اتحادیه و سایر دستگاه­ها و نهادها در نظام جمهوری اسلامی اهتمام ویژه داشته باشید.
عزت، سلامتی و سربلندی جنابعالی را در مقابل امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) آرزو دارم.