97/4/19 - 14:59
شماره مطلب : 11095
طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان

مسئول اتحادیه استان یزد منصوب شد

طی حکمی از سوی حامدعلامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌حسین میرشریف بنادکی به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد منصوب شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی حامدعلامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌حسین میرشریف بنادکی به سمت مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد منصوب شد.
متن حکم مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد به شرح زیر می باشد: 

برادر ارجمند جناب آقای  حسین میرشریف بنادکی

سلام علیکم؛
انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مراکز تجمع مومنانه‌ی زبدگانی است که خود را مخاطب ندای وحیانی قرآنی یافته‌اند و حضور درتشکیلاتی مبتنی بر تقوای فردی و جمعی را به عنوان راهِ دستیابی به چکادِ فلاح و رستگاری برگزیده‌اند. راهی متبرک به قدوم هزاران شهید دانش‌آموزی که با اشاره‌ی ولی و راهبر خود، رفتند تا رسیدند.
پشتیبانی ستادی از چنین تشکلی، افتخاری بزرگ و فرصتی مغتنم است که به‌ مربیِ عامل، خلاق و مبتکری نیاز دارد که بر دل‌ها مدیریت نماید و به پشتوانه‌ی دو ویژگی بارز قلیل‌المئونه و کثیرالمعونه بودن، با سرمایه‌ی بی‌بدیلِ شناختِ عمیق از میل و نیاز و مصلحتِ مخاطب، به خدمت خالصانه و توأم با شرح‌صدر و شکیبایی بپردازد.
نظر به تعهد جنابعالی برای نقش‌آفرینی در میدان موصوف، که بهترین گزینه را برای سپردن امانتی گرانسنگ، پیش‌رو قرار داده است، با توکل به خدای متعال و توسل به ائمه­ی معصومین (علیهم السلام) جنابعالی را برای
مدت دو سال به‌عنوان مسئول اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان یزد منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود با رویکرد تقویت ظرفیت کارشناسی در استان، استفاده از قدرت الگوسازی به‌عنوان بهترین روش تبلیغی و ترویجی، توسعه‌ی برنامه‌سازی خلاقانه ذیل برنامه‌های محوری، تقویت قرارگاه‌های جنبش دانش‌آموزی و اعتلای نظام ارتباطات درون و برون تشکیلاتی را مورد توجه قرار دهید.
همچنین مقتضی است علاوه بر سهم عمومی، سهم اختصاصی استان خود را از راهبردهای مصوب شورای محترم مرکزی و بندهای سوم، چهارم، ششم، هفتم و نهم حکم ابلاغی نماینده معزز رهبر فرزانه انقلاب به دبیرکل را احصاء نموده و در قالب برنامه‌ی استانی تدوین و ارائه فرمایید.
عزت، سلامتی و سربلندی جنابعالی را در مقابل امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) آرزو دارم.
 

                                                                                                              اللهم عجل لولیک الفرج 
                                                                                                                     حامد علامتی 
                                                                                        دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان