97/5/8 - 09:09
شماره مطلب : 11210

نشست آسیب شناسی یادواره ی "لشکر فرشتگان" با حضور مسئول اتحادیه خراسان جنوبی

نشست مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان جنوبی، با کادر اجرایی یادواره لشکر فرشتگان استان به منظور هدف آسیب شناسی یادواره "لشکر فرشتگان" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان جنوبی، نشست مسئول اتحادیه استان با کادر اجرایی یادواره "لشکر فرشتگان" استان خراسان جنوبی با هدف آسیب شناسی و بررسی این یادواره روزه یکشنبه هفتم مردادماه در محل سالن اجتماعات اتحادیه استان برگزار شد.

در این جلسه آقای معزی فر، مسئول اتحادیه استان از زحمات کادر اجرایی یادواره "لشکر فرشتگان" تشکر و قدردانی نمود و سپس یکی از دانش آموزان کادر اجرایی لشکر فرشتگان سوالاتی را پیرامون بازخورد شهری یادواره ی "لشکر فرشتگان" از مسئول استان پرسید.

مسئول اتحادیه در ادامه ضمن پاسخ به سوالات کادر اجرایی، انتقادات و پیشنهادات خودشان و مهمانان برنامه و مسئولین شهری را یادآور شدند و نکات مثبت و منفی یادواره را مورد بررسی و بحث قرار دادند و خاطر نشان نمود که برگزاری تئاتر و دیگر برنامه های یادواره مورد تایید مهمانان بود که این جای تحسین و تقدیر را دارد.

وی در پایان صحبت های خود برگزاری یک برنامه به صورت موفق را ثمره ی برنامه ریزی و کارگروهی دانست و عنوان کرد که این دو امر نباید در اجرای یک برنامه و فعالیت فراموش شود و باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

لازم به ذکر است در پایان جلسه کتاب صحیفه ی فاطمیه به عنوان یادبودی به کادر اجرایی یادواره "لشکر فرشتگان" تقدیم شد.

تصاویر