97/5/10 - 16:14
شماره مطلب : 11220

روح اله پارسی مسئول اتحادیه استان ایلام:نیرو سازی برای انقلاب یکی از مهمترین اهداف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان است.

نشست فصلی مسئولین اتحادیه های انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستانها و مناطق استان ایلام برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه استان،این نشست با حضور، کادر اتحادیه استان و مسئولین اتحادیه های شهرستانها و مناطق پنج شنبه هفتم تیرماه در دفتر اتحادیه استان برگزار شد.

در این جلسه مسئولین و کادر اتحادیه استان و شهرستانها گزارشی از فعالیت های حوزه کاری خود ارائه دادند و نظرات ،انتقاد ها و پیشنهادهایی در زمینه ارتباط و تعامل با ادارات و ارگانهای مرتبط با اتحادیه در سطح کلان،مناسب سازی ابزارهای تربیتی و آموزشی و همچنین رفع موانع و مشکلات در اجرایی کردن برنامه های قرارگاهی و محوری اتحادیه موضوعاتی را مطرح کردند.

روح الله پارسی مسئول اتحادیه استان در این جلسه بیان کرد:محوری ترین رکن تشکیلات دانش آموز است که باید جهت تمامی برنامه ها به سمت دانش آموز باشد.وی همچنین افزودند:رسالت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان همان فرمایش امام راحلمان است که در خصوص انجمن های اسلامی دانش آموزان فرمودند:-وظیفه ی اصلی شما انجمن های اسلامی اول اسلامی بودن خود و بعد اسلامی کردن دیگران است.
وی همچنین با اشاره به اینکه تمرکز زدایی فعالیت‌ها از مرکز استان به شهرستان ها یکی دیگر از برنامه های آتی اتحادیه استان است اضافه کرد : سرمایه ی اصلی برای اجرای برنامه های اتحادیه ها در سطح استان همان نیروی انسانی یعنی نسل جوان دانش آموز است.