97/5/17 - 16:12
شماره مطلب : 11250
دبیرکل اتحادیه در نشست دبیران کارگروه و منتخبین اعضای قرارگاه ملی پسران:

قرارگاه ملی بسترتجربه بزرگ برای دانش آموزان عضوانجمن اسلامی است

نشست دبیران کارگروه و منتخبین اعضای قرارگاه ملی پسران با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،نشست دبیران کارگروه و منتخبین اعضای قرارگاه ملی پسران با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان روز سه شنبه شانزدهم مرداد در دفتر مرکزی  برگزار شد.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جمع دبیران کارگروه و منتخبین اعضای قرارگاه ملی پسران گفت: قرارگاه ملی بسترتجربه بزرگ برای دانش آموزان عضوانجمن اسلامی است از فرصت حضور خود در قرارگاه ملی برای این تجربه ارزشمند بهره ببرید.
وی گفت: تابستان فرصت جمع آوری تلاش های یکساله شماست ، تلاش های یکساله شما در درس ، زندگی و فعالیت در قرارگاه ملی از این فرصت تابستان استفاده کنید خروجی کار خود را به صورت هنرمندانه در اجلاسیه سوم کنگره دوازدهم به نمایش بگذارید.
علامتی با اشاره به برگزاری اجلاسیه سوم  کنگره دوازدهم گفت: برنامه  ریزی برای کنگره آتی که اجلاسیه کنگره دوازدهم یکی از مهمترین کارهای شما برای جمع بندی فعالیت های یکساله شماست و خود را برای یک کنگره با شکوه ، دانش آموزی و اثر گذار آماده کنید
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت:مطالبات دانش آموزی را در این مدت کوتاه دسته بندی و جمع بندی کنید و به صورت منسجم و منطقی و با قاطعیت به مسئولان مطرح کنید.
لازم به ذکر است دستور این نشست جمع بندی کارگروه ها و ارائه پیشنهاد ها جهت برگزاری مطلوب اجلاسیه سوم دوازدهمین کنگره اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان بود.

 

تصاویر