97/5/29 - 13:03
شماره مطلب : 11300

دیدار مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تهران با مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهر تهران با مدیرکل آموزش وپرورش این شهر دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه شهر تهران، در این نشست مشترک که با حضور سایر معاونین و مدیران آموزش و پرورش و اتحادیه برگزار شد، باقری مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تشکر و حمایت از فعالیت های بصیرتی و اعتقادی انجمن های اسلامی دانش آموزان در مدارس تاکید نمود که توافق نامه وزارتی با انجمنهای اسلامی دانش آموزان با اصلاحات و ابلاغاتی که از وزارت متبوع بایستی پیگیری شود، که این امر میتواند بسرعت وارد فاز اجرایی گردد.

وی همچنین اشاره داشت که کانون های تربیت محله انجمن های اسلامی دانش آموزان که مطابق چشم انداز سند تحول بنیادین طراحی شده و در مدارس اجرا می شود باید از تمام ظرفیت و ارکان مدارس برای افزایش اثربخشی این کانونها استفاده نمود.
در ادامه جلسه صمیمی مسئول اتحادیه هم ضمن قدردانی از حمایت های آموزش و پرورش از تشکل انجمن اسلامی، خواستار عملیاتی شدن توافق نامه وزارتی شد و تاکید داشت که نسخه استانی توافق نامه هم تنظیم گردد که مورد موافقت مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران قرار گرفت.
محمد علی صمیمی در ادامه صحبت های خود به ظرفیت های علمی موسسه آینده سازان اتحادیه و برگزاری مسابقات مهیج آن اشاره داشت که میتواند به وزن علمی دانش آموزان شهر تهران کمک ویژه ای نماید که با استقبال باقری مواجه گردید.
در ادامه این نشست کریمی معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تاکید بر بالا بودن میزانِ خلاقیت فعالیت های انجمن های اسلامی در مدارس، اشاره داشت که این قرارگاه ها و فعالیت های انجمن دانش آموزی روز به روز باید ارتقاء پیدا کنند و فضای نشاط برنامه ها بیشتر شود، البته اساسا برای رسیدن به این اهداف ، اتحادیه نیاز به همراهی و حمایت دستگاه های مرتبط و از جمله آموزش و پرورش شهر تهران دارد که این امر در سنوات گذشته اتفاق افتاده و کمک هایی را آموزش و پرورش به اتحادیه شهر تهران نموده و ان شاء ا... این حمایت ها ادامه خواهد داشت.