97/5/30 - 11:56
شماره مطلب : 11305

برگزاری اختتامیه جشنواره لشگر فرشتگان در استان لرستان

جشنواره لشگر فرشتگان به همت واحد خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان لرستان،مراسم اختتامیه جشنواره لشگر فرشتگان در تاریخ بیست نهم مردادماه، به همت واحد خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان این استان،، با حضور بیش از 100 نفر از اعضای دانش آموز متوسطه دوم و مسئول اتحادیه استان، مسئول امور بانوان آموزش و پرورش، مسئول مشارکت زنان در دفاع مقدس و تعدادی دیگر از مسئولین استانی، برگزار شد.
در این برنامه که هدف آن تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت ‌و تجلیل و تکریم از مقام شامخ بانوان فداکار و ایثارگر بود از مجاهدت های سر کار خانم نورمحمدی همسر شهید زنده، عبدالمحید یوسفی ، با اهدا هدیه و لوح سپاس و تندیس یادبود، تقدیر شد.
همچنین ، سخنران این مراسم، خانم یوسفوند مسئول دارالقرآن امام رضا (ع) و کارشناس قرآن و عترت با اشاره به نقش زنان در انقلاب اسلامی، گفت ایمان به خدا و پاکدامنی، عفت و حیا و ولایت مداری، مهمترین ویژگی دختران مجاهد انقلاب اسلامی است.
همچنین سید سجاد راستخانه، مسئول اتحادیه استان نیز نکاتی را در خصوص اهمیت تکریم خانواده های شهدا مطرح نمود.
گفتنی است، اجرای مداحی، پخش فیلم کوتاه و مستند شهید یوسفی ،تئاتر مونولوگ ، و تقدیر از دانش آموزان برگزیده این جشنواره ، و همچنین تقدیر از مربیان قرارگاه های واحد خواهران شهر خرم آباد از جمله برنامه هایی بود.

تصاویر