97/6/15 - 18:05
شماره مطلب : 11360

امام خمینی(ره)در سن 90 سالگی اش هم مانند یک جوان سرزنده بود

قائم مقام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: امام خمینی(ره)در سن 90 سالگی اش هم مانند یک جوان سرزنده بود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،قائم مقام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به  چهل سالگی انقلاب گفت: وظیفه شما به عنوان یک جوان انقلابی و به عنوان تشکل انقلابی چیست. شما عضو فعال تشکل انجمن اسلامی هستید. شما در چهلمین سال انقلاب به قرارگاه ملی وارد شده اید. امسال توطئه های دشمن متفاوت است و  می بینیم این توطئه ها را که هر کدام دشمن به نحوی قصد دارد با آنها به ما ضربه بزند. بیایید از امام شروع کنیم. آقا گفتند این انقلاب بی نام امام خمینی (ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست. مقام معظم رهبری شاگرد امام بودند.
حجت الاسلام والمسلمین آقایی خاطرنشان کرد: از این فرصت و شرایطی که دارید استفاده بکنید. من پیشنهادم این است که بچه های قرارگاه ملی شاخصه های مکتب امام را در نظر داشته باشند. فقط مطالعه و سخنرانی نه؛ بلکه کار هنرمندانه کنید. نگذاریم یاد امام و اهداف امام از ذهن مان بیرون برود.
وی در ادامه گفت:قرارگاه ملی یک ماموریت تشکیلاتی راجع به شوراهای تشکیلاتی و انقلابی دارد.
وی گفت: به سادگی از این سالی که پیش رو دارید نگذرید. توطئه دشمن در راه است و هدف دشمن هم مشخص است. باید این ها را ناامید کنیم.
وی در ادامه گفت: بچه های قراگاه ملی 80 نفر هستند و ما باید حداقل هشتاد ایده داشته باشیم برای چهلمین سال انقلاب و باید یک آمایشی بشود این ایده ها جمعا بشود چهل ایده عالی. دهه فجر امسال مان روز دانش آموز مان و برای هر روز مهم انقلابی یک ایده داشته باشید.
وی با اشاره به کار در فضای مجازی گفت: از فضای مجازی می توان استفاده کرد. دوستان یک کانالی بین اعضای قرارگاه ملی باز کنند. کانال باز کنید و ایده های ترویجی و فرهنگ انقلاب بین دانش آموزان را مطرح کنید. هدف اصلی ما نسل سوم و چهارم انقلاب است. فرض کنید چه طور ما به دانش آموزان از انقلاب و اهداف آن بگوییم.
وی گفت :شما باید بگویید من یک دانش آموز ام و همین! شما مسئول انجمن اسلامی دانش آموزان هستید و باید آنجا را نقطه مرکزی دنیا بدانید. ناامید نباشید، بالاخره ما سختی ها را پشت سر خواهیم گذاشت. مردم ما این شرایط را پشت سر خواهند گذاشت و من به شما قول می دهم که به قدرت بلامنازع برسیم. وقتی انصارلله یمن 500 هزار نفرشان با پای برهنه موشک می گیرند و در برابر استکبار می ایستند پس مطمئن باشید هیچ وقت آنها فکر جنگ را در سرشان نخواهند پروراند. آنها شعار می دهند. الان آنها منت می کشند. این ها به مذاکره با ما نیاز دارند.دشمن مثل یک مگس می آید روی زخم ها می نشیند. مجلس و دولت و قوه قضائیه مان باید  بیایند با هم مشکلات را ترمیم کنیم و شما هم تا کسی گفت چه می شود؟ در جواب بگویید چه کنیم.