97/6/19 - 11:03
شماره مطلب : 11368

اردوی آموزشی - تشکیلاتی طلایه داران فردا دراستان ایلام برگزار شد

اردوی آموزشی - تشکیلاتی طلایه داران فردا ویژه مسئولین انجمن های مدارس دخترانه استان ایلام از 6 لغایت 8 شهریور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان ایلام ، اردوی آموزشی – تشکیلاتی طلایه داران فردا ویژه مسئولین انجمن های اسلامی مدارس متوسطه دخترانه استان، با حضور مسئولین استانی و با حضور 100 نفر از مسئولین انجمن های اسلامی مدارس استان، به مدت سه روز با رویکرد آموزش مهارت های تشکیلاتی در محل مجتمع امور تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در افتتاحیه این اردو ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین و دانش آموزان شرکت کننده در دوره، هدف از برگزاری این اردو را ارتقاء سطح معرفتی ، تشکیلاتی اعضاء بیان کرد و آن را یک فرصت مهم برای بازخوانی ماموریت های دانش آموزان در مدارس خواند.
روح الله پارسی گفت: تشکیلات انجمن اسلامی با نظارت عالیه نماینده مقام معظم رهبری ، دارای اهداف متعالی و چشم انداز روشن است و برای تحقق این مهم نیز برنامه های مختلفی در حال اجرا دارد که می توان به :
جلسات خیمه های معرفت ، هیات انصارالمهدی (عج) ، همکلاسی آسمانی (سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموز) گفتمان های دینی ، جشنواره های متعدد دانش آموزی ، اردوهای مختلف فرهنگی، اشاره کرد.
معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان که از سخنرانان مراسم افتتاحیه بود با اشاره به نقش دانش آموزان در تعالی جامعه افزود: اعتقاد به باورها و ارزشها یکی از مهمترین مولفه هایی است که جامعه به آن نیازدارد.
یداله جایدری نماز جمعه را مهمترین مکان برای حضور تشکیلاتی دانش آموزان عنوان کرد.
در ادامه مراسم افتتاحیه سرپرست معاونت فرهنگی – تربیتی اتحادیه استان به تشریح برنامه های اردوی سه روزه پرداخت.
خانم رستمی گفت: کارگاه هایی با عناوین "مهدویت ، تشکیلات ، بهداشت عمومی ، سواد رسانه ای ، پاتوق دخترانه ، و همچنین مناظرات دانش آموزی و نشست های معرفتی در این اردوی سه روزه برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: نمایشگاه کتاب ، برگزاری هیات انصار المهدی (عج) ، گردش علمی ( بازدید از موزه حیات وحش) از دیگر برنامه های این اردو است.

تصاویر