97/6/20 - 08:47
شماره مطلب : 11377

برگزاری اردوی طلایه داران فردا در استان کردستان

اردوی آموزشی تشکیلاتی "طلایه داران فردا " استان کردستان ویژه مسئولین انجمن مدارس پسرانه استان کردستان به مدت 3 روز در مدرسه شبانه روزی روستای لنج آباد شهرستان مریوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان ، اردوی طلایه داران پسران در تاریخ 04/06/97 لغایت 06/06/97 در مدرسه شبانه روزی روستای لنج آباد شهرستان مریوان با حضور 70 نفر از مسئولین انجمن مدارس استان کردستان و با حضور مربیان و سرگروه های هر شهرستان برگزار شد.
در آیین افتتاحیه این دوره احمدیان ، مسئول محترم اتحادیه استان کردستان ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین انجمن اسلامی دانش آموزان مدارس استان با تمرکز بر کارهای تشکیلاتی، امر به مروف ونهی از منکر را عامل اصلاح در جامعه معرفی نمود و افزود ولایت و حاکمیت طاغوت بر گروه و جامعه ای ممکن است که در آن جامعه امر به معروف ونهی از منکر جایگاهی ندارد. ایشان آفت کار تشکیلاتی را منیت و تک روی در کارها عنوان کرد و از دانش آموزان انجمنی خواست از این آفت ها به دور باشد .
در این اردوی آموزشی_تشکیلاتی کارگاه هایی با موضوعات «جهان بدون ترور»، «فعالیت های انجمن در مدرسه» و « مسابقات ورزشی » برگزار گردید. مربی کارگاه جهان بدون ترور برای اولین بار از مسئولین انجمن های اسلامی دانش آموزان انتخاب گردید. این دانش آموز پس از کار تحقیقاتی چند ماهه، مطالب خود را به صورت کاملا جذاب و مستند برای سایر دانش آموزان ارائه نمود . حضور در یادمان شهدای گمنام مریوان و زیارت و تجدید بیعت با شهیدان، گوش دادن به روایت گری بسیار تاثیر گذار از حوادث انقلاب تا به امروز و همچنین 11 شهید ماه گذشته در شهرستان مریوان و حضور در دریاچه زریوار با قایقهای موتوری و بازدید از مناطق عملیاتی این دریاچه از دیگر برنامه هایی بود که در این اردو برای دانش آموزان تدارک دیده شده بود. روز سوم با اختتامیه جشنواره مسابقات ورزشی شروع گردید و پس از آن همه دانش آموزان در کارگاه «اردو و دستاوردهای آن» شرکت کردند.
این اردوی آموزشی – تشکیلاتی با سخنرانی مسئول محترم اتحادیه استان در روز سه شنبه به پایان رسید.

تصاویر