97/6/20 - 14:28
شماره مطلب : 11381

اردوی آموزشی تشکیلاتی طلایه داران فردا در قزوین برگزار شد

اردوی «طلایه داران فردا» ویژه مسئولين و اعضای هیأت مرکزی انجمن هاي اسلامي دانش آموزان پسر مدارس قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین، اردوی «طلایه‎داران فردا» ویژه دانش‎آموزان پسر انجمن های اسلامی مدارس استان قزوین برگزار شد.
در این اردوی تشکیلاتی آموزشی که با حضور علیرضا اسدالهی سرپرست اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوين و در در دو بخش اردویی و کلاس های تشکیلاتی در حسینیه امامزاده ابوذر(ع) قزوین برگزار شد، مسئولين و اعضای هیأت مرکزی انجمن هاي اسلامي مدارس پسرانه قزوین طی کارگروه های ویژه با مباحث "تشکیلاتی"، "فرهنگی و اجتماعی"، "علمی درسی" و "برنامه های هیأت انصارالمهدی(عج)" آشنا شدند.
در این همایش محمدمهدی صادقی مسئول روابط عمومی اتحادیه استان، ضمن بیان تاریخچه مختصری از شکل گیری انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: هرچند به طور غیر رسمی از حکومت پهلوی فعالیت های مخفیانه اتحادیه شکل گرفته بود اما به طور رسمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سال 58 و به دستور امام خمینی (ره) تأسیس شد.
صادقی گفت: شعار اصلی اتحادیه، پرورش مدیران فرداست. و جامعه امروز و فردای ما نیازمند مدیرانی با تقوا و متخصص است. که انشاءالله از بین شما دانش آموزان انجمنی خواهد بود.
گفتنی است در بخش پایانی، دانش آموزان با حضور در کارگاه های توجیهی با وظایف خود آشنا شدند. و در مسابقات ورزشی طناب کشی و والیبال شرکت کردند.

تصاویر