97/6/21 - 09:55
شماره مطلب : 11387

دو عضو قرارگاه ملی دختران برگزیدگان المپیاد سواد رسانه‌ای

برگزیدگان دومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای معرفی شدند،مریم مهدی از استان مرکزی و زهرا معدن کن از استان البرز اعضای قرارگاه ملی دختران به ترتیب مدال های نقره و برنز کشوری را کسب کردند و در المپیاد بین‌المللی سواد رسانه‌ای که سال آینده در کشور اندونزی برگزار خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،اختتامیه دومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای با معرفی برگزیدگان مدال‌های طلا، نقره و برنز در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.
مریم مهدی  از استان مرکزی و زهرا معدن کن از استان البرز اعضای قرارگاه ملی  دختران به ترتیب مدال های نقره و برنز کشوری را کسب کردند و در المپیاد بین‌المللی سواد رسانه‌ای که سال آینده در کشور اندونزی برگزار خواهد شد، شرکت خواهند کرد.
این مراسم توسط دانش آموزان برگزیده المپیاد اجرا شد. همچنین در بخش‌هایی از مراسم تعداد دیگری از دانش آموزان به بیان تجربیات و یافته‌های خود از المپیاد سواد رسانه‌ای پرداختند.
نوجوانان برگزیده در این المپیاد بدون شک از نخبگان و آینده سازان کشور در عرصه رسانه خواهند بود. در همین راستا این المپیاد یک المپیاد مساله محور بود که با قرار دادن دانش آموزان در موقعیت‌ها و مسائل رسانه‌ای ارزیابی از آن‌ها در دو بخش انفرادی و گروهی انجام می‌شود
لازم به ذکر است در انتهای مراسم از برگزیدگان المپیاد تقدیر شد.این المپیاد توسط باشگاه سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود،اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی، موسسه آینده سازان،حوزه هنری دیجتال، موسسه هدایت میزان، موسسه مسیر رسانه، موسسه حامی رسانه مشهد، موسسه پارسای اصفهان، موسسه آراد، موسسه هنروما و انجمن سواد رسانه‌ای ایران حامی آن هستند.