97/6/21 - 16:30
شماره مطلب : 11394

دیدار مسئول اتحادیه گیلان با امام جمعه و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی

یاسر تقوی "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان" در دیدارهای جداگانه ای با امام جمعه و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندانزلی به گفتگو پرداخت

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، یاسر تقوی "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان" در روز سه شنبه 20 شهریورماه 97 در دیدارهای جداگانه ای با امام جمعه و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی گفتگو کرد.

اگر ائمه جمعه از ما مطالبه کنند، نقطه اتکا و دلگرمی برای ما است.

یاسر تقوی، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالجواد شمس‌الدین "امام جمعه بندر انزلی" با اشاره به توافق‌نامه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان با وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: ظرفیت شهرستان بندرانزلی بسیار بالاست و باید بیش از این، از پتانسیل این شهرستان استفاده نماییم.

تقوی با بیان اینکه شهرستان بندرانزلی از وجود امام جمعه ای انقلابی بهره‌مند می‌باشد، تصریح کرد: به حمایت و هدایت امام جمعه محترم این شهرستان جهت طی مسیر و رسیدن به اهداف مجموعه بسیار نیازمند هستیم.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان به ظرفیت هیات های دانش آموزی انصارالمهدی(عج) اشاره کرد و افزود: باید از ظرفیت این هیأت در راستای تأثیرگذاری دانش آموزان استفاده کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در هر شهرستانی که ائمه جمعه به ما کمک کردند، ما در آن شهرستان موفق بودیم، گفت: اگر ائمه جمعه از ما مطالبه کنند، نقطه اتکا و دلگرمی برای ما است.

مدارس بندرانزلی نیازمند تشکل‌های انقلابی به‌مانند اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان است.

حجت‌ الاسلام و المسلمین عبدالجواد شمس الدین نیز در این دیدار، تلاش‌ و فعالیتهای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان را بسیار اثربخش و مفید توصیف کرد و گفت: مدارس بندرانزلی نیازمند تشکل‌های انقلابی به‌مانند اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان است.

وی با بیان اینکه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان می‌تواند عامل تحول در این شهرستان باشد، اظهار کرد: نیازمند همت و سرمایه‌گذاری ویژه در شهرستان بندرانزلی هستیم.

شمس‌الدین با بیان اینکه هنر اتحادیه باید این باشد که در مدارس کار فکری بکند، تصریح کرد: اتحادیه باید نخبگان را شناسایی کند و با آنها کار فکری و عقیدتی نماید.

وی ادامه داد: دشمن به شدت در حال کار کردن علیه ما است و باید ما با برنامه‌های مختلف جلوی نقشه‌های دشمن را بگیریم.

نگاه مقام معظم رهبری به اعضای انجمن‌های اسلامی دانش آموزان نگاه تمدن سازان است.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در دیدار با رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه عمر اتحادیه برابر با عمر انقلاب است، اظهار داشت: ظرفیت‌های اتحادیه در کشور مغفول مانده است این در حالی است که نگاه مقام معظم رهبری به اعضای انجمن‌های اسلامی دانش آموزان نگاه تمدن سازان است.

تقوی ضمن تشکر از رئیس آموزش و پرورش شهرستان انزلی در خصوص اختصاص دو ساختمان به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در این شهرستان، گفت: استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش برای پیشبرد اهداف اتحادیه یک امتیاز خاص محسوب می شود و از این ظرفیت ها نهایت بهره و استفاده را در راستای انجام رسالت دو مجموعه خواهیم برد.

حسین دریابیکی "رئیس آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی" نیز در این دیدار با اشاره به قدمت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و فعالیت های مؤثر آن در طول سالیان، اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای حمایت از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان انجام می‌دهیم.

تصاویر