97/7/10 - 15:43
شماره مطلب : 11508

دیدار دبیرکل اتحادیه با نماینده ولی فقیه و مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به منظور شرکت در برنامه های فرهنگی تربیتی اتحادیه استان کردستان و دیدار با نماینده ولی فقیه ،اعضای فعال انجمن اسلامی ، مربیان منتخب در این استان به کردستان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان، دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان روز دوشنبه نهم مهر  با مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان دیدار و گفتگو کرد
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از همکاری های فی مابین اتحادیه و اداره کل آموزش و پرورش ابراز رضایت نمود. مدیر کل آموزش و پرورش نیز با تشکر از برنامه های فرهنگی تاثیر گزار اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،این فعالیت ها را عامل ترویج فضای فرهنگی مذهبی مابین دانش آموزان معرفی نمود.
در ادامه دبیر کل اتحادیه با حضور در سالن آمفی تئاتر سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان با مسئولین شهرستانی و اعضای فعال انجمن اسلامی مدارس پسرانه این شهرستان دیدار کرد و به تشریح جمله مقام معظم رهبری که "هر انجمن اسلامی یک سنگر فرهنگی است"پرداخت و افزود :هر دانش آموزی که مشکل فرهنگی داشت،مشکل علمی داشت،مشکل فکری داشت باید به انجمن اسلامی مدرسه مراجعه کند و انجمن اسلامی مدرسه باید بتواند این مشکل دانش آموزی را حل کند .
در پایان این مراسم دبیر کل اتحادیه با حجت الاسلام والمسلمین عبدی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و از حمایت های این سازمان از اتحادیه شهرستان تشکر نمود
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان فعالیت های فرهنگی اتحادیه در فضای شهر را بسیار عالی توصیف نمود و افزود:تمامی امکانات سازمان تبلیغات اسلامی برای انجام فعالیت های فرهنگی اتحادیه شهرستان بسیج خواهیم کرد.
لازم به ذکر است در این سفر دبیر کل اتحادیه با حضور در دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان با حجت الاسلام و المسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی از فعالیتهای مثبت مسئول اتحادیه استان تشکر و بر لزوم حمایت های بیشتر ارگان های فرهنگی از تشکل هایی چون اتحادیه تاکید و تصویب ردیف بودجه برای این ارگانها در مجلس محترم را عامل ثبات بیشتر ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معرفی نمود.

تصاویر