97/7/22 - 10:10
شماره مطلب : 11560

برگزاری اردوی "طلایه داران فردا" اتحادیه استان تهران

اردوی آموزشی تشکیلاتی "طلایه داران فردا"ویژه مسئولین و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران اردوی تشکیلاتی – آموزشی طلایه داران فردا با حضور مسولین انجمن های اسلامی مدارس سیزده شهرستان استان تهران از تاریخ هفدهم لغایت بیستم مهر ماه در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار گردید.
مسعود شاکر سر پرست استان تهران اظهار داشت :در این اردو که به منظور تقویت و ارتقای سطح فرهنگی و تربیتی تشکیلاتی و هم چنین آشنایی مسولین انجمن های اسلامی مدارس با اهداف کلی اتحادیه و وظایف آنان و اهمیت ویژه فعالیت آنها در مدارس با تکیه به سخن مقام معظم رهبری خطاب به دانش آموزان که مسولین انجمن های اسلامی دانش آموزان را غریق نجات خواندند ،100 نفر دانش آموز پسر حضور داشتند.
وی خاطر نشان کرد:افتتاحیه این اردو با موضوع استکبار ستیزی و دشمن شناسی با حضور استاد گرانقدر حاج ابراهیم عظیم پور در روز چهارشنبه هجدهم مهر ماه برگزار گردید.
وی همچنین افزود:اردوی طلایه داران فردا در سه قالب معرفتی همچون هیئت انصار المهدی با موضوع نقش محوری دانش آموزان در مهدویت و ظهور ، خیمه معرفت با هدف آشنایی با روش های فعال نمودن و برپایی نماز جماعت در مدارس و قالب تشکیلاتی همچون آشنایی با اتحادیه و ساختار و برنامه های محوری آن ،شرح وظایف مسول انجمن و قالب مهارتی همچون سبک زندگی و اقتصاد مقاومتی، سواد رسانه ای و ارتباط گیری و جذب همسالان برگزار شد. همچنین در این اردو برگزاری برنامه های تفریحی شامل بازی های تشکیلاتی با هدف کار گروهی نیز در دستور کار قرار گرفت.

تصاویر