97/7/22 - 12:13
شماره مطلب : 11565

برگزاری اردوی طلایه‌داران فردا در استان آذربایجان‌شرقی

اردوی طلایه‌داران فردا ویژه مسئولین و اعضای هیئت مرکزی انجمن‌های اسلامی مدارس پسرانه به مدت سه روز در استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان‌شرقی، اردوی طلایه‌داران فردا ویژه مسئولین و اعضای هیئت مرکزی انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان مدارس پسرانه شهرستان تبریز برگزار شد.
در این اردو که با حضور ۱۱۰ نفر از ‌دانش‌آموزان پسر از روز چهارشنبه ۱۸ مهر تا روز جمعه ۲۰ مهر سال‌جاری در محل پردیس شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد، دانش‌آموزان شرکت کننده، در قالب کلاس‌هایی با حضور مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان‌شرقی و مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج، معاون فرهنگی و تربیتی برادران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان و کارشناسان مسائل اقتصادی و رسانه‌ای و همچنین نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با مباحثی همچون تاریخچه و ساختار انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، برنامه‌های محوری در مدرسه، شیوه‌ی عضویابی و تقسیم کار، جنگ و سواد رسانه‌ای، جنگ اقتصادی و ... آشنا شدند.

محمداسماعیل سعیدی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن پاسخ به سؤالات و مطالبه‌گری‌های دانش‌آموزان در فضایی صمیمی، انجمن اسلامی را از سرمایه‌های انقلاب دانسته و ابراز داشت: در طول جنگ تحمیلی، بیشتر دانش‌آموزان از طریق اتحادیه انجمن‌های اسلامی در جبهه‌های جنگ حضور داشتند و این موضوع، وظیفه شما دانش‌آموزان را سنگین‌تر می‌کند.

همچنین برگزاری هیئت دانش‌آموزی انصارالمهدی (عج) نیز از دیگر برنامه‌های این اردو بود.

تصاویر