97/7/28 - 14:30
شماره مطلب : 11590

برگزاری نشست ویژه شبکه پشتیبان اتحادیه استان البرز

نشست ویژه و صمیمی شبکه پشتیبان برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز روز جمعه بیست و هفتم مهرماه نشست ویژه شبکه پشتیبان برادران اتحادیه استان البرز در مسلح بزرگی کرج و با حضور ۴۰ نفر از مربیان و کمک مربیان برگزار شد.
در این نشست معاونت برادران اتحادیه مجتبی فریدونی به سخنرانی و تشریح برنامه های در پیش روی اتحادیه پرداختند و گفتند افتخار ما این است تنها تشکلی هستیم که زیر نظر مستقیم نماینده مقام عظمای ولایت می باشیم و باید اول از همه چیز گوشمان به کلام رهبرمان امام خامنه ای(مدظله العالی)باشد و با برنامه ریزی دقیق، تمامی برنامه ها و صحبت های ایشان را اجرایی نماییم.
ایشان به مربیان گفتند:حتما تمامی دیدار های رهبری را نگاه کنید مخصوصاً دیدار اخیر رهبر انقلاب با نخبگان علمی او را کامل گوش دهید و از نکته های کلیدی آن در تربیت نخبه پروری و زبده یابی که از رسالت‌های اصلی اتحادیه است استفاده نمایید.
لازم به ذکر است در اول و پایان این نشست شش ساعته با توجه به سیر مطالعاتی که برای شبکه پشتیبان در نظر گرفته شده از کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن و شبهات پرتکرار دانش آموزان که توسط قرارگاه ملی پسران گردآوری شده بود امتحان گرفته شد.