97/7/29 - 17:50
شماره مطلب : 11592

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان های تهران منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جناب آقای مسعود شاکر به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان های تهران منصوب شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جناب آقای مسعود شاکر به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان های تهران منصوب شد.
 
متن حکم جناب آقای مسعود شاکر به شرح ذیل می باشد:
 

برادر ارجمند جناب آقاي مسعود شاکر

در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است.

این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان­های تهران»منصوب می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.

 

                                                                                                   " و من ا... التوفیق "

                                                                                                        حسین تاریخی