97/7/29 - 17:58
شماره مطلب : 11593

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جناب آقای محمد رضا سالاری به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جناب آقای محمد رضا سالاری به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

 

متن حکم جناب آقای محمد رضا سالاری به شرح ذیل می باشد:
 

برادر ارجمند جناب آقاي محمدرضا سالاری

 

در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است.

این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شمارا به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان» منصوب می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.

 

                                                                                       " و من ا... التوفیق "

                                                                                           حسین تاریخی