97/8/7 - 11:15
شماره مطلب : 11632

برگزاری اردوی "طلایه داران فردا" ویژه خواهران اتحادیه استان کرمان

کلاس های آموزشی تشکیلاتی ،برنامه های ورزشی تفریحی و برگزاری هیئت انصار المهدی(عج)از جمله برنامه های برگزار شده در این اردو بود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان ،اردوی طلایه داران فردا ویژه مسئولین انجمن های اسلامی مدارس سراسر استان در روزهای 25 و 26 و 27 مهر ماه در محل اردوگاه جوادیه کرمان برگزار شد.
در این اردو دانش آموزان با شرکت در کلاس های آموزشی و معرفتی با ساختار اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آشنایی بیشتری پیدا کردند.
کلاس های آموزشی و تشکیلاتی با موضوع :تشکل حق - تشکل باطل توسط مسئول استان و دبیر قرارگاه فضای مجازی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و همچنین کلاس مشاوره برنامه ریزی تحصیلی توسط آقای دکتر یوسفی کارشناس برنامه ریزی تحصیلی از جمله کلاس های آموزشی برگزار شده در این اردو بود.
برنامه های تفریحی - ورزشی ،مسابقه آشپزی و تشکیل هیئت انصارالمهدی(عج)نیز از دیگر برنامه های برگزار شده در این اردوی سه روزه بود.
خانم مصطفوی معون فرهنگی تربیتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان در خصوص این اردو افزود:امید است با برگزاری این اردو ها در سطح استان آمادگی دانش آموزان جهت انجام فعالیت در مدارس به بالاترین سطح خود برسد و هر انجمن مدرسه بعنوان یک سنگر مقدس به فعالیت فرهنگی بپردازد.

تصاویر