97/8/12 - 14:34
شماره مطلب : 11646

دیدار جمعی از دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی با امام جمعه یزد

بمناسبت 13 آبان سالروز تاسيس اتحاديه انجمنهاي اسلامي دانش آموزان جمعي از دانش آموزان اين تشکل با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد ديدار کردند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان یزد، نماينده ولي فقيه در استان در اين ديدار با قدرداني از فعاليتهاي انجام شده انجمن اسلامي دانش آموزان ، بر تقويت برنامه ها و روحيه دانش آموزان در مدارس تاکيد کرد.
آيت الله ناصري خطاب به دانش آموزان انجمني، به اهميت مقوله علم و دانش اشاره کرد و گفت : اولويت اصلي شما افسران جنگ نرم تحصيل شماست ، چرا که شما با درس خواندن مي توانيد در آينده از مديران و دانشمندان انقلابي اين کشور باشيد.
امام جمعه يزد در ادامه از دانش آموزان خواست تا با تقويت قدرت ايماني و با پيروي از ولايت فقيه بتوانند،شهيد مطهري و شهداي دانش آموز را الگوي زندگي خود قرار دهند.
در ابتدای این دیدار حسین میرشریف مسئول اتحاديه انجمنهاي اسلامي دانش آموزان استان نيز گزارشي از برنامه ها و فعاليتهاي اين نهاد ارائه کرد.
همچنين در ادامه یک دانش آموز پسر و یک دانش آموز دختر به نمایندگی از دانش آموزان انجمنی مسائل و مشکلات حوزه آموزشی و پرورشی را بیان کردند.
دانش آموزان در پایان، نماز مغرب و عشاء را به امامت آیت الله ناصری اقامه کردند.

تصاویر