97/8/26 - 09:21
شماره مطلب : 11707
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

حضور نوگلان، ما را نسبت به آینده کشور دلگرم می‌کند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،اختتامیه دوازدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی (مداحان دانش‌آموز شهر تهران) روز گذشته با حضور سعید اوحدی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مصطفی خورسندی رییس کانون مداحان و شعرای آیینی، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان، جمعی از پیر غلامان اهل بیت(ع) از جمله غلامرضا سازگار، حاج علی مشکینی، حاج اکبر کاظمی و حاج احمد چینی و جمعی از نوگلان حسینی و خانواده‌هایشان در فرهنگ‌سرای اندیشه برگزار شد.
حسین تاریخی دبیر کل اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزی  درباره برگزاری این محفل گفت: یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب افزایش و ارتقای عشق و ارادت مردم نسبت به امام حسین (ع) و دیگر اهل‌بیت است که نه تنها در مرزهای کشورمان که تبدیل به یک آیین باشکوه در اربعین حسینی و با حضور خیل عظیمی از مسلمانان تبدیل‌شده است.
وی گفت: این برنامه تجلیل از خانواده‌هایی است که زمینه مناسب را برای آشنایی فرزندانشان با این مسیر باشکوه آماده کرده‌اند و فرزندانشان را برای آینده بیمه کرده‌اند.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به همراهی با نوگلان حسینی در راهپیمایی اربعین گفت: شور و شوق بچه‌ها در این راه سخت و پر زحمت بدون حضور خانوادهایشان وصف نشدنی بود. حضور نوگلان حسینی با این همه عشق و ارادت من را نسبت به آینده این خاک که به دست آنها ساخته می‌شود دلگرم می‌کند.

تصاویر