97/9/5 - 16:43
شماره مطلب : 11745

دیدار انجمنی های زنجان با مدیرکل صدا و سیمای استان

مسئولین انجمن های اسلامی دانش آموزان مدارس دخترانه زنجان با مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان مسئولین انجمن مدارس دخترانه شهرستان زنجان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار کردند در این دیدار جناب آقای رضا خانی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی استان بااشاره به دیدار سال گذشته دانش اموزان با مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان اشاره کرد وافزود: این دیدار برای این تشکل انقلابی برکات زیادی داشت که جا دارد از جناب آقای لطیفی و مجموعه صداوسیمای مرکز زنجان تشکر ویژه داشته باشیم.
دانش اموزان حاضر در این دیدار هم با بیان اینکه همکاری خوب صداوسیمای مرکززنجان با این تشکل انقلابی آنان را برای  بیان دیدگاهها ، پشنهادات وانتقادات مشتاق تر کرده است به بیان مطالبات خود از جمله تولید برنامه هایی به منظور الگوسازی مناسب برای دانش اموزان ، ، پخش اخبار جوانه ها و فیلم های آموزشی درسی و تهیه وپخش برنامه مشاعره  و مستندهای تاریخی پرداختند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان درجمع صمیمی دانش آموزان انجمن های اسلامی با اشاره به منویات  مقام معظم رهبری درخصوص لزوم توجه به توانمندی و اندیشه جوانان و نوجوانان گفت: صداوسیمای مرکز زنجان آماده دریافت ایده ها ی دانش آموزان انقلابی در فرایند برنامه سازی است.
آقای لطیفی با تاکید بر رسالت رسانه در پاسخگویی  به سلیقه های متفاوت در جامعه افزود: در شرایط جدید فضای رسانه ای ، رسانه  به دنبال اشکال جدید ، همراه با تنوع موضوعی و شکلی است.
وی دانش آموزان انجمن های اسلامی را نمایندگان قشر اعظم نوجوانان وجوانان جامعه دانست و از انتقادات ، پیشنهادات و ایده های برنامه سازی این قشر مهم جامعه استقبال کرد.
مدیرکل صداوسیمای استان با اشاره به درپیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از تدارک ویژه صداوسیمای مرکز زنجان برای آن ایام خجسته خبرداد.
آقای لطیفی تلاش برای  تحقق عنوان سال در حمایت از صنایع و تولیدات استان را یکی دیگر از وظایف رسانه استانی دانست.
تبیین اهمیت تحقق عنوان سال، برگزاری دوره های مهارتی واستعدادیابی جوانان ، برنامه سازی در قالب موضوع مهدویت و فرهنگ انتظار متناسب با دانش آموزان، تولید و معرفی آداب و رسوم کهن مردم زنجان ، ترویج بیشاز پیش فرهنگ ایثار وشهادت و تهیه گزارش های خبری از فعالیت های انجمن های اسلامی دانش آموزی ازمهمترین مباحث مطرح شده ازسوی دانش آموزان حاضر در این جلسه بود.

تصاویر