97/9/6 - 11:58
شماره مطلب : 11751

دوره گزینشی-آموزشی" هادیان " ویژه برادران اتحادیه برگزار شد

دوره گزینشی-آموزشی "هادیان "ویژه برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به صورت متمرکز در قم برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، دوره گزینشی-آموزشی "هادیان" ویژه شبکه پشتیبان اتحادیه در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم، روزسه شنبه ،بیست و نهم آبان در موسسه فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم به صورت متمرکز برگزار شد.
با توجه به اهمیت حضور نیروهای کیفی و توانمند در جایگاه‌ مربی و کمک مربی، دوره‌های گزینشی- آموزشی هادیان برگزار شد. در این دوره‌ها، کارشناس معرفتی از سوی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان قم حضور دارند که میزان تسلط محتوایی و توان کار تربیتی را در متقاضیان ارزیابی می‌کنند و بر اساس جدول شاخصه‌های هویتی مربیان، گزینش لازم را انجام می‌دهند. همچنین  کارشناس تشکیلاتی در این جلسات گفتگو حضور دارند و صلاحیت‌های عمومی، توان کار تشکیلاتی، مهارت ارتباط و تعامل با دانش‌آموزان، اطلاعاتی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی متقاضیان و آشنایی آنها با فعالیت‌ها و برنامه‌های اتحادیه را مورد ارزیابی قرار می دهند.
دوره گزینشی-آموزشی" هادیان " در روز سه شنبه بیست و نهم آبان با حضور30 نفر از استان های یزد، چهارمحال و بختیاری، تهران، گیلان ، آذربایجان غربی،اصفهان، هرمزگان، فارس ، زنجان و کهگیلویه و بویراحمد در محل مرکز فرهنگی – تبلیغی آینده سازان قم برگزارشد.