97/9/14 - 09:31
شماره مطلب : 11782

آغاز گفتمان های دینی در بین دانش آموزان مدارس چهارمحال و بختیاری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان استان از آغاز سلسله مباحث گفتمان های دینی در بین دانش آموزان مدارس استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری، سلسله مباحث گفتمان های دینی با همکاری، مساعدت و اداره تبلیغات اسلامی استان و معاونت پرورشی تربیتی استان، با حضور بیش از ۵۰ نفر از اساتید برجسته استان و موسسه فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم، در سطح مدارس استان برگزار می‌شود.
حسن صمد زاده مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: اجرای گفتمان‌های دینی برای دانش آموزان، بهره‌گیری از مبلغان توانا به ویژه در مدارس و برگزاری سلسله نشست‌های دینی با حضور اساتید حوزه و دانشگاه از مهمترین اقداماتی است که به منظور ترویج فرهنگ دینی و پاسخگویی به شبهات دانش آموزی، در این استان دنبال می‌شود.
صمدزاده خاطرنشان کرد: از مهمترین مباحث مطرح شده در گفتمان های دینی ۹۷، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می باشد که به موضوعات دستآورد های انقلاب اسلامی، و نقش نسل چهارم انقلاب در عصر حاضر پرداخته خواهد شد.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری همچنین پاسخ به سوالات اعتقادی، مذهبی و اجتماعی دانش آموزان را از یکی دیگر از مهمترین اهداف این طرح دانست و گفت: پس از پایان اجرای طرح، کلیه سوالات و مباحث ارائه شده جمع بندی و پس از کارشناسی؛ محتوای نیاز اکثریت دانش آموزان در موضوعات بیشتر مطرح شده تهیه و تدوین خواهد شد.
لازم به ذکر است افتتاحیه طرح گفتمان های دینی روز سه شنبه ۱۳/۰۹/۱۳۹۷ همزمان با هیئت دانش آموزی انصارالمهدی (عج) شهرکرد در مهدیه مصلی با حضور مشاور برتر کشوری و کارشناس برنامه به توان خدا حجت الاسلام استاد داستانپور برگزار خواهد شد.