97/10/1 - 09:05
شماره مطلب : 11837
طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه

سرپرست اتحادیه استان مرکزی منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌صادق نجفی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مرکزی منصوب شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌صادق نجفی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مرکزی  منصوب شد.
متن حکم انتصاب جناب آقای صادق نجفی به شرح زیر می باشد:
برادر ارجمند جناب آقای صادق نجفی  
 در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
بر این اساس و با توجه به حضور مؤثر و ارزشمند برادر گرامی جناب آقای علی جانباز در سنگر جدیدی از خدمتگزاری به این تشکل انقلابی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجاهدانه ایشان طی مدّت تصدی مسئولیت استان، جنابعالی را به‌عنوان «سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مرکزی» منصوب می‌نمایم.
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.