97/10/1 - 14:21
شماره مطلب : 11840
طی حکمی از سوی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان

سرپرست معاونت برادران اتحادیه استان سمنان منصوب شد

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان، طی حکمی از سوی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان،‌ محمد امین اخلاقی به سمت سرپرست معاونت برادران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان منصوب شد

متن حکم انتصاب آقای محمد امین اخلاقی به شرح زیر می باشد:

برادر ارجمند جناب آقای محمد امین اخلاقی

در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

بر این اساس و با توجه به حضور مؤثر و ارزشمند برادر گرامی جناب آقای محمدرضا عرب پور در سنگر جدیدی از خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجاهدانه ایشان طی مدّت تصدی معاونت برادران استان، جنابعالی را به‌عنوان «سرپرست معاونت برادران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان» منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.

سید محمدمهدی سیادتی

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان