97/10/1 - 15:22
شماره مطلب : 11846
با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

نشست بصیرتی دانش‌آموزان انجمن اسلامی شهرستان آذرشهر برگزار شد

نشست بصیرتی دانش‌آموزان انجمن اسلامی مدارس پسرانه شهرستان آذرشهر با حضور دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان‌شرقی نشست بصیرتی دانش‌آموزان انجمنی مدارس پسرانه شهرستان آذرشهر با حضور دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در محل نمازخانه دبیرستان امام خمینی(ره) برگزار شد.
دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در این نشست که با شرکت اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان آذرشهر برپا شد، گفت:در مسیری که شما طی می‌کنید، مطمئن باشید که حتما مشکلاتی پیش می‌آید. شک نکنید؛ این سنت پروردگار است؛ سنت پروردگار هم عوض نمی‌شود. سنت پروردگار امتحان و ابتلا است. این هنر شماست که وقتی رسیدید به مسئله‌ها، مشکلات و سختی‌ها، امیدتان را از دست ندهید و به پروردگارتان ایمان داشته باشید. این اتفاق که افتاد مسیر برایتان باز می‌شود.
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: افتخار ما در انجمن اسلامی این است که ما ۱۶۰۰۰ شهید را به نام انجمن اسلامی تقدیم این انقلاب کرده‌ایم و امیدواریم که دعای خیر این شهدای دانش‌آموز همیشه پشتوانه انجمن‌های اسلامی باشد و ما بتوانیم این پرچمی که دست به دست چرخیده و به دست ما رسیده، برافراشته و با قدرت سرافراز نگهداریم و بتوانیم إن‌شاءأللّه در سراسر جهان پرچم اسلام را با افتخار بلند کنیم.