97/10/3 - 14:20
شماره مطلب : 11854
طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه

سرپرست اتحادیه استان کردستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌سید علیرضا عزیزی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان منصوب شد.
به گزارش روابط‌عمومی دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌سید علیرضا عزیزی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان منصوب شد.
متن حکم انتصاب جناب آقای سید علیرضا عزیزی به شرح زیر می باشد:
برادر ارجمند جناب آقای سید علیرضا عزیزی   
 در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
 ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجاهدانه و خالصانه آقای احمدیان طی مدّت تصدی مسئولیت استان، جنابعالی را به‌عنوان «سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان» منصوب می‌نمایم.
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.