97/10/5 - 14:01
شماره مطلب : 11858

نشست مسئولین انجمن های اسلامی مدارس شهرستان ایلام با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام

نشست مسئولین انجمن های اسلامی مدارس پسرانه متوسطه دوم شهرستان ایلام با حضور محمد میرزایی حیدری رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان ایلام، این نشست که با حضور اعضای هیات های مرکزی مدارس پسرانه شهر ایلام در محل سالن کنفرانس اتحادیه استان برگزار شد،

محمدمیرزایی حیدری ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دانش آموزان، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را تشکل انقلابی خواند که در طول این سالیان متمادی فتنه ها و حوادث تفرقه افکن نتوانسته این مجموعه انقلابی را به انحراف بکشاند.

رئیس دانشگاه آزاد ایلام ، توجه ویژه رهبرمعظم انقلاب اسلامی را به این تشکل امین را یکی از مهمترین ویژگی های انکارناپذیر این اتحادیه خواند و افزود: فعالیتهای مهم و تاثیرگذار اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان باعث شده است این تشکل به عنوان یک سنگر فرهنگی و فکری تبدیل شود چرا که رهبر معظم انقلاب بارها به این نکته اشاره فرمودند که این تشکل یک سنگر فکری فرهنگی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام اضافه کرد: در جنگ اگر کسی وارد سنگر نشود قطعاً در تیررس دشمن قرار خواهد گرفت و وظیفه ی اصلی دانش آموزان عضو این اتحادیه، شناساندن این سنگر به دیگر نوجوانان و همکلاسی های خود است.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله مهم ارتباط با خدا در سن نوجوانی و جوانی اشاره کرد و افزود: اگر دانش آموزان در این سن بتوانند ارتباط مستمر خود را با خداوند متعال حفظ کنند خداوند ظرفیت پذیرش مسئولیت های خطیر الهی را در وجود آنان بالا خواهد برد و این به معنای پیشرفت و انشاء الله قدم در راه قرب الهی است.

محمد میرزایی حیدری ضمن تاکید به حضور دانش آموزان در نمازهای جماعت، ترویج فرهنگ نماز را در مدارس از وظایف سنگین و تاثیرگذار مسئولین انجمن های اسلامی مدارس عنوان کرد.در ادامه این نشست صمیمی، دانش آموزان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

تصاویر