97/10/8 - 16:53
شماره مطلب : 11866

نشست هم انديشي مسئولان انجمن هاي اسلامي مدارس یزد با فرمانده انتظامي استان

این نشست صمیمانه با حضور 70 نفر از مسئولان انجمن هاي اسلامي مدارس یزد در سالن مدیریت بحران استانداری یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان یزد، فرمانده انتظامی استان یزد در این نشست با اشاره به سابقه تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از اوایل انقلاب، این نهاد را تشکلی دانست که در راستای اهداف انقلاب و نظام در مدارس فعالیت می کنند.
 
سردار میرحیدری افزود : اولين اولويت حفظ ارزشها است ونيروهاي انقلابي مي توانند دراين زمينه به ماکمک کنند.
 
وی به ماموریت نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود : هدف ما تامین خواسته های مردم است، چرا که مردم باید به ما اطمینان کنند و هرگونه موردی در خصوص معضلات جامعه است را به ما اطلاع دهند.
 
مسئول اتحاديه انجمن هاي اسلامي دانش آموزان استان يزد نیز در ابتدای این نشست، آشنايي دانش آموزان با فعاليت هاي نيروي انتظامي وتعامل و همکاري با آنها را از جمله اهداف اين نشست عنوان کرد و به تشریح فعالیت ها و برنامه های این نهاد پرداخت. 
 
حسین میرشریف افزود: همزمان با سال تحصیلی 98 - 97 ، بیش از 50 قرارگاه دانش‌آموزی با حضور علاقه‌مندان در مدارس دوره اول و دوم متوسطه دخترانه و پسرانه این استان راه‌اندازی شده است. 
 
وی گفت: پنج هزار دانش‌آموز یزدی عضو انجمن‌های اسلامی مدارس هستند.
 
همچنین چندتن از دانش آموزان به بیان مسائل و معضلات جامعه در حوزه امنیت و فضای مجازی پرداختند که معاونت اجتماعی ، رئیس پلیس راهور و پلیس فتا نیز در این نشست به سوالات آنها پاسخ دادند.
تصاویر